Најдобар Нов сајт за обложување Македонија 2024
383

Нови сајтови за обложување

Најдобар Нов сајт за обложување Македонија 2024

Македонија
Cashable
CasinoMega
Лиценца:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 75% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 20
Облогот: 10x
Преглед

Карактеристики

 • Huge Selection Of Games
 • Live Chat Available 24/7
 • Great Mobile Casino
 • Платформа која е едноставна за употреба

Нови сајтови за обложување

Проверете за новите обложувалници на Македонија за Февруари 2024! Оваа листа на нови онлајн обложувалници носи свежи и иновативни пристапи, нудејќи ги најновите уникатни опции за обложување и вистински кориснички искуства. Тие обезбедуваат помазни и побрзи процеси на обложување со најсовремената технологија, привлечна за модерната публика.

Новите обложувалници често доаѓаат со конкурентни шанси и бонуси, привлекувајќи корисници кои бараат вредност и разновидност. Така, новите брендови на онлајн обложувалници се иднината на онлајн обложувањето, која постојано се развива за да ги задоволи барањата на корисниците.

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Нови сајтови за обложување
  • Best Нови сајтови за обложување
  • Нови сајтови за обложување
  Sorting
  Македонија
  Cashable
  Winsmania
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Бонус за Добредојде: 175% до EUR 2000
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 5x
  Преглед

  Карактеристики

  • Mobile Casino Available
  • Live Support Chat
  • Easy To Navigate
  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Добри опции за плаќање
  Македонија
  Cashable
  NinBet
  Лиценца:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Бонус за Добредојде: 200% до EUR 2000
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 10x
  Преглед

  Карактеристики

  • Live Chat Support Available
  • Huge slot library
  • Игри прилагодени за мобилни телефони
  • Голема безбедност
  • Лесен контакт
  • ММА понуда
  Македонија
  Betstro
  Лиценца:
  MGA MGA
  Бесплатни Влогови: 15 EUR до EUR 15
  Минимален депозит: EUR 30
  Преглед

  Карактеристики

  • Unique Selection of Casino Games
  • Live Chat Available
  • Платформа која е едноставна за употреба
  • Лесен пристап до контакт за помош
  • Лесна навигација
  • Неколку опции за плаќање
  Македонија
  Cashable
  Bruno
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  3rd Deposit Bonus: 50% до EUR 200
  Минимален депозит: EUR 15
  Облогот: 5x
  Преглед

  Карактеристики

  • Mobile Casino Available
  • Многу опции за избор за плаќање
  • Шифрирана со SSL
  • Развивање на мобилна апликација
  • Лесна навигација
  Македонија
  No Bonus
  Лиценца:
  SE license SE license
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Easy site navigation
  • Great Casino Games
  • Постојат доволно опции за слот-игри
  • Сигурна и доверлива локација
  • Одличен дизајн на веб-страница
  Македонија
  Betroom24
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Easy site navigation
  • Great Slots
  • Sports betting and casino in one
  • Многу депозитни метод
  • Едноставен и пријателски дизајн
  • Поддржува ApplePay
  Македонија
  Cashable
  Dozen Spins
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Готовински Бонус: 10% до EUR 500
  Облогот: 3x
  Преглед

  Карактеристики

  • Кориснички прилагодена веб-страница
  • Кориснички прилагодено и компатибилно за мобилен телефон
  • Огромна селекција на провајери на игри
  • Одлична селекција на игри
  • Повеќе депозитни опции
  Македонија
  YYY Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Big Selection Of Slots
  • Live Chat Support Available
  • Easy To Use Casino
  • Sports Betting
  • Great live casino
  • Прилагодено за мобилни телефони
  Македонија
  Thunderpick
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Has Live Casino Games
  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Прифатени се многу методи на плаќање
  • Лесен пристап до контакт за помош
  • Крипто плаќања
  • Достапни се многу опции за игра
  Македонија
  Bongo
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Live Chat Available
  • Спортските обложувалници, казино, казино во живо, сите достапни
  • Едноставен дизајн на веб-страницата
  • Добри опции за плаќање
  • Добра навигација
  Македонија
  Cashable
  Posido Betting
  Лиценца:
  EE License EE License
  Повторен Бонус: 50% до EUR 500
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 8x
  Преглед

  Карактеристики

  • Платформата е многу лесна за употреба
  • Поддржува многу методи на плаќање
  • Достапен е разговор во живо
  • Голема безбедност
  • Прекрасен дизајн
  Македонија
  Cashable
  SpinBounty
  2K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 200% до
  Минимален депозит: EUR 15
  Облогот: 35x
  Преглед

  Карактеристики

  • Multiple Deposit Methods
  • Lots of Promotions
  • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
  • Лесен за користење
  • Мобилна компатибилност
  • Крипто плаќања
  • Лесна навигација
  • Фантастично корисничко искуство
  • Добар избор на спортски игри
  Македонија
  Cashable
  Sons of Bets
  Лиценца:
  MGA MGA
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 150
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 5x
  Преглед

  Карактеристики

  • Sports Betting
  • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
  • Достапни се банкарски трансфери
  • Е-спорт Обложување
  • ММА понуда
  • Неколку опции за плаќање
  Македонија
  Snatch
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Great live casino
  • 24/7 Live Support
  • Прилагодено за мобилни телефони
  • Веб-страница оптимизирана за мобилни телефони
  • Апсолутно сигурен и сериозен
  • Добри игри во казино
  Македонија
  Cashable
  Slotimo
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Повторен Бонус: 50% до EUR 50
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 10x
  Преглед
  Бонус Код

  Карактеристики

  • Live Chat Support Available
  • Широк спектар на валути
  • Голема безбедност
  • Забавно, тематско искуство
  • Казино во живо
  • Повеќе депозитни опции
  Македонија
  Betcoin.ag
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Huge game library
  • Премногу достапни методи на плаќање
  • Забавно, тематско искуство
  • Крипто плаќања
  • Одличен производ за спортско обложување
  Македонија
  DuckDice
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Многу промоции и бонуси
  • Големи добредојде-бонуси
  • Одлична клиентска поддршка
  • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
  • Крипто плаќања
  • Голема разновидност на спортови
  • Казиното е пријателско за биткоин
  Македонија
  Cashable
  Qbet
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до USD 200
  Минимален депозит: USD 50
  Облогот: 5x
  Преглед

  Карактеристики

  • 24/7 customer service
  • Live Games Offered
  • Спортските обложувалници, казино, казино во живо, сите достапни
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • Добра Клиентска Услуга
  • ММА понуда
  Македонија
  Cryptoleo
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Нема достапен бонусза играчи од Македонија
  Преглед

  Карактеристики

  • Live Casino Games
  • Секој месец нови промоции
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • Прифатени се многу методи на плаќање
  • Меѓународен углед
  Македонија
  Cashable
  GreatWin
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Повторен Бонус: 50% до EUR 500
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 8x
  Преглед

  Карактеристики

  • Optimized for Mobile
  • 24/7 Live Support
  • Добар избор на спортски игри
  • Веб-страницата поддржува многу јазици
  Македонија
  Cashable
  OhMyZino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 120% до EUR 500
  Минимален депозит: EUR 25
  Облогот: 40x
  Преглед

  Карактеристики

  • 24/7 Live Chat
  • Great Welcome Bonus
  • Флексибилни опции за плаќање
  • Лесни методи за повлекување
  • Многу бонуси и промоции
  Македонија
  Cashable
  SolisBet
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 50% до EUR 800
  Минимален депозит: EUR 25
  Облогот: 35x
  Преглед
  Бонус Код

  Карактеристики

  • Great live casino
  • Great Slots
  • 24/7 Live Support
  • Игри прилагодени за мобилни телефони
  • Спортските обложувалници, казино, казино во живо, сите достапни
  • Е-спорт Обложување
  Македонија
  Cashable
  LuckyBandit
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 200
  Минимален депозит: EUR 10
  Облогот: 10x
  Преглед
  Бонус Код

  Карактеристики

  • Great Casino Games
  • Great live casino
  • Организирана, едноставна веб-страница и лесна за навигација
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
  Македонија
  Jungliwin
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 150 EUR до EUR 150
  Минимален депозит: EUR 25
  Облогот: 35x
  Преглед

  Карактеристики

  • Mobile Gaming an Option
  • Multiple Slot Providers
  • Премногу промоции и бонуси
  • Комплетна инстант-игра
  • Интерфејс кој е удобен за корисниците
  Македонија
  IQ Pari
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до USD 100
  Минимален депозит: USD 10
  Облогот: 5x
  Преглед

  Карактеристики

  • Live Chat Available 24/7
  • Многу промоции и бонуси
  • Прифатени се многу методи на плаќање
  • Веб-страница лесна за употреба
  Македонија
  Gomblingo
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бесплатни Влогови: 25 EUR до
  Минимален депозит: EUR 10
  Преглед
  Бонус Код

  Карактеристики

  • Mobile Casino
  • Sports betting and casino in one
  • Huge game library
  • ММА понуда
  Македонија
  Cashable
  Polestar
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Weekly Reload Bonus: 50% до EUR 500
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 8x
  Преглед

  Карактеристики

  • Live Chat Support Available
  • Live Games Offered
  • Добро познат бренд
  • Кориснички прилагодено и компатибилно за мобилен телефон
  Македонија
  Cashable
  Bankonbet
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Weekly Reload Bonus: 50% до EUR 500
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 8x
  Преглед

  Карактеристики

  • Huge slot library
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • ММА понуда
  • Skrill, Neteller
  • Неколку опции за плаќање
  Македонија
  Bluefox
  Лиценца:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Бесплатни Влогови: 30 EUR до
  Минимален депозит: EUR 20
  Облогот: 1x
  Преглед

  Карактеристики

  • UK license
  • Huge slot library
  • Прилагодено за мобилни телефони
  • Засега со добра репутација, на интернет од 2017-та година

  Finding the best results for you