Zodiac Bet Преглед

Обновено на: 08/07/2023
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Zodiac Bet Бонуси

Бонус за Добредојде во Zodiac Bet

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до €100
Минимален депозит: €10
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код

Депозитни Бонуси во Zodiac Bet

Македонија
Cashable
Повторен Бонус: 50% до €50
Минимален депозит: €20
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код
Македонија
Cashable
Бесплатни Влогови: 50 EUR до EUR 50
Минимален депозит: EUR 10
Преглед
Македонија
Cashable
Бесплатни Влогови: 25 EUR до EUR 25
Преглед
Бонус Код

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

3 of 4

Zodiac Bet промотивни кодови

Преглед

Минимален депозит

€10

Максимално повлекување

€5 000 per week

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Азиски Хендикепи
 • Азиски Поглед
 • Облози со карти и корнери
 • Малку ограничувања во земјата
 • Добар избор на спортски игри
 • Високи лимити на добивки
 • Повеќе од 500 настани во живо/ден
 • Повеќе-прегледно
 • Неколку јазици на веб-страницата
 • Многу низок минимален износ на депозит
 • Широк спектар на фудбалски пазари

Негативности

 • Нема мобилна апликација
 • Надоместоци за повлекување на средства
 • Под вкупниот износ на исплата
 • Нема уредување на облог
 • Нема делумно/автоматско кеширање
 • Нема специјални понуди за играчи

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Canadian
 • Arabic

Повеќе за Zodiac Bet

Екран-снимки од Zodiac Bet

 • Zodiac Bet 1
 • Zodiac Bet 2
 • Zodiac Bet 3
Е-спортско обложување на Zodiac Bet

На Zodiac Bet можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Zodiac Bet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Zodiac Bet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Zodiac Bet.

Казиното Zodiac Bet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Zodiac Bet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Сопственик

Bellona N.V.

Датум на основање

2020

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Zodiac Bet

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!