Support Ukraine against Russian invasion

Rivalo Преглед

Обновено на: 03/02/2023
Рејтинг на уредниците: 5.87/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Rivalo Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Преглед

Минимален депозит

€7

Максимално повлекување

€100 000 per week

Позитивности

 • Висока граница за повлекување на средства
 • Добра репутација
 • Игри во живо

Негативности

 • Нема 24/7 достапност на поддршка за разговор во живо
 • Бонусите не се достапни за сите земји

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • French
 • German
 • Portuguese
 • Spanish

Плаќања

Валути

Минимална исплата

€30

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • Paysafe Card
 • Bank transfer
 • Credit Card

Времиња за исплата

 • 2-4 business days

Повеќе за Rivalo

Екран-снимки од Rivalo

 • Rivalo 1
 • Rivalo 2
 • Rivalo 3
Е-спортско обложување на Rivalo

На Rivalo можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Rivalo

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Rivalo. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Rivalo.

Казиното Rivalo те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Rivalo. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Rivalo апликација

Апликацијата за спортско обложување на Rivalo има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Rivalo е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Matchserv Solutions N.V.

Датум на основање

2013

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Rivalo

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!