Support Ukraine against Russian invasion

ReloadBet Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 5.62/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

ReloadBet Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до €120
Минимален депозит: €20
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Повторен Бонус: 100% до €100
Минимален депозит: €20
Облогот: 1x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

$10

Максимално повлекување

$100 000 per day

Позитивности

 • Optimized for Mobile
 • Азиски Хендикепи
 • Игри со дилери во живо
 • Веб-страницата поддржува многу јазици

Негативности

 • Нема 24/7 достапност на поддршка за разговор во живо
 • Ниски коефициенти за обложување во живо
 • Не се достапни сите начини на плаќање за сите валути
 • Бавни повлекувања

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Italian
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian

Плаќања

Валути

Минимална исплата

$10

Методи на депозит

 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Boleto
 • Santander
 • Bradesco
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Scotiabank
 • Bank transfer
 • Pago efectivo
 • Banco do Brasil
 • Caixa
 • Itau
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Banorte
 • Banrisul
 • BBVA
 • Banco Azteca
 • Spei
 • BCP
 • Interbank

Методи на Повлекување

 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • AstroPay Card
 • Bank transfer
 • Rapid Transfer

Времиња за исплата

 • up to 3 days

Повеќе за ReloadBet

Екран-снимки од ReloadBet

 • ReloadBet 1
 • ReloadBet 2
 • ReloadBet 3
Обложување во живо на ReloadBet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата ReloadBet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на ReloadBet.

Казиното ReloadBet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од ReloadBet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

ReloadBet апликација

Апликацијата за спортско обложување на ReloadBet има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на ReloadBet е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Media Entertainment N.V.

Датум на основање

2018

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од ReloadBet

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!