Playzilla Преглед

Обновено на: 01/24/2024
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Претставено во:

Навигација на страницата

Playzilla Бонуси

Бонус за Добредојде во Playzilla

Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 10
Облогот: 3x
Преглед

Депозитни Бонуси во Playzilla

Македонија
Weekly Reload Bonus: 50% до EUR 500
Минимален депозит: EUR 20
Облогот: 8x
Преглед
Македонија
Cashable
Готовински Бонус: 10% до 500 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Преглед

Преглед

Минимален депозит

EUR 10

Максимално повлекување

per day EUR 1000, per week EUR 5000, per month EUR 20 000

Позитивности

 • 24/7 Live Chat
 • Optimized for Mobile
 • Флексибилни опции за плаќање
 • Е-спорт Обложување
 • Добар избор на пазари за обложување

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Hungarian

Плаќања

Минимална исплата

EUR 10

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Jeton Wallet
 • Ethereum
 • Tether
 • Ripple

Времиња за исплата

 • instant

Повеќе за Playzilla

Резиме на Playzilla

Playzilla е букмејкер кој работи од 2021. Се здобива со популарност поради неговите опции за спортско обложување и бонуси. Playzilla обезбедува услуги за играчи од Македонија. Betting Offers Finder подготви преглед на овој бренд за да ги цените неговите предности.

Playzilla Screenshots

 • Playzilla 1
 • Playzilla 2
 • Playzilla 3

Playzilla Добрите и лошите страни

Секоја обложувачка локација има свои уникатни силни и слаби страни. Во случајот со Playzilla, нашиот тим ги најде следниве разлики.

Промоции и бонуси

Достапни се бонуси на Playzilla за играчи кои сакаат максимално да ги искористат понудите на страницата. Обложувалниците имаат различни тековни промоции, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде. Овие понуди се предмет на промена, но секогаш постои можност да се искористи.

Спорт за обложување

Во Playzilla Македонија, ќе најдете широк спектар на спортски разновидност, од фудбал до коњски трки. Изгледот на страницата за обложување е дизајниран да ви овозможи лесен пристап до популарни настани и детали. Некои од спортовите на кои можете да се обложувате во оваа обложувалница.

Кошарка на која треба да се обложувате

Подигнете ги кошаркарските обложувања до нови височини. Допрете ја различноста од локални лиги до меѓународни игри. Со букмејкерот, можете да се обложувате на сè, од резултати од играта до најдобри стрелци.

Еспорт Playzilla разновидност

Сакате да обложувате на е-спорт? Playzilla е вистинското место за вас. Проверете ја различноста на Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant и Hearthstone.

Фудбал Playzilla разновидност

Букмејкерот нуди бескрајни можности за обложување во фудбал. Истражете широк спектар на различности, од Премиер лигата до Светското првенство. Со Playzilla Македонија можете да се обложувате на натпревари од Лигата на шампионите на УЕФА, Ла Лига, Серија А и Бундеслигата. Изберете од обложување на резултати од натпревари, перформанси на играчи или вкупни голови.

Playzilla обложување во живо

Платформата го подобрува обложувањето во живо со тоа што дава брзи ажурирања и брзо менување на коефициентите. Ова го прави нивното обложување во живо да се издвојува, што го прави повозбудливо и подиректно од она што го нудат другите обложувалници.

Playzilla Мобилно обложување

Ако претпочитате да не преземате апликација за обложување, букмејкерот нуди и верзија на веб-локацијата на обложувалницата оптимизирана за мобилни телефони. Оваа мобилна страница е дизајнирана за лесна употреба на паметни телефони и таблети, што гарантира дека можете брзо и ефикасно да обложувате без потреба од апликација.

Плаќања: начини на депозит

Playzilla Македонија нуди низа начини на депозит како што се банкарски картички, услуги за плаќање преку Интернет и банкарски трансфери. Минимален депозит на платформата за обложување EUR 10 Платформата ги охрабрува играчите да постават лични максимални ограничувања за депозити за да управуваат со нивните трошоци.

Главните начини на депозит:

  MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Bank transfer

Методи на повлекување

Повлекувањата обично се обработуваат со истиот метод како и депозитите.

Главните методи за повлекување:

  MasterCard
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Jeton Wallet
 • Ethereum

Безбедност и лиценцирање

Playzilla е препознаен по својата посветеност на безбедно и легално онлајн обложување. Официјално е лиценциран од Curacao, обезбедувајќи фер игра и безбедност на средствата на клиентите. Ова лиценцирање потврдува дека обложувалниците ги исполнуваат високите стандарди во онлајн коцкањето.

Поддршка

Една од карактеристиките на Playzilla што се издвојуваат е нејзината посветена поддршка за корисници, секогаш подготвена да им помогне на играчите веднаш, деноноќно. Можете лесно да контактирате со тимот за поддршка преку делот за помош на веб-локацијата, 24/7 разговор во живо или преку телефон. Вашите прашања и грижи ќе бидат одговорени со одговорна помош во секое време од денот.

Сопственик

Rabidi N.V.

Датум на основање

2021

Контакти

Прегледи

Playzilla Player Reviews

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!