PlanetWin365 Преглед

Обновено на: 01/24/2024
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
MGA MGA
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

PlanetWin365 Бонуси

Бонус за Добредојде во PlanetWin365

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 50% до EUR 300
Минимален депозит: EUR 10
Преглед

Депозитни Бонуси во PlanetWin365

Македонија
Cashable
Бонус за Втор Влог: 50% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 10
Преглед
Македонија
Cashable
3rd Deposit Bonus: 40% до €100
Минимален депозит: €10
Облогот: 8x
Преглед

Преглед

Минимален депозит

EUR 10

Максимално повлекување

EUR 20000

Позитивности

 • Massive selection of games
 • Платформата е многу лесна за употреба
 • Игри со дилери во живо
 • Неколку опции за плаќање

Негативности

 • Многу ограничени земји

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • Italian

Плаќања

Валути

Минимална исплата

EUR 30

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • MyBank
 • Bank transfer

Времиња за исплата

 • 1-2 business days

Повеќе за PlanetWin365

Резиме на PlanetWin365

PlanetWin365 е букмејкер кој работи од 2024. Се здобива со популарност поради неговите опции за спортско обложување и бонуси. PlanetWin365 обезбедува услуги за играчи од Македонија. Betting Offers Finder подготви преглед на овој бренд за да ги цените неговите предности.

Екран-снимки од PlanetWin365

 • PlanetWin365 1
 • PlanetWin365 2
 • PlanetWin365 3

PlanetWin365 Добрите и лошите страни

Секоја обложувачка локација има свои уникатни силни и слаби страни. Во случајот со PlanetWin365, нашиот тим ги најде следниве разлики.

Промоции и бонуси

Достапни се бонуси на PlanetWin365 за играчи кои сакаат максимално да ги искористат понудите на страницата. Обложувалниците имаат различни тековни промоции, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде. Овие понуди се предмет на промена, но секогаш постои можност да се искористи.

Спорт за обложување

Во PlanetWin365 Македонија, ќе најдете широк спектар на спортски разновидност, од фудбал до коњски трки. Изгледот на страницата за обложување е дизајниран да ви овозможи лесен пристап до популарни настани и детали. Некои од спортовите на кои можете да се обложувате во оваа обложувалница.

NBA обложување

Приклучете се на букмејкерот за наелектризирана NBA авантура за обложување. Од натпревари од редовната сезона до акција за плејоф, PlanetWin365 нуди разновидна разновидност на обложување.

Кошарка на која треба да се обложувате

Подигнете ги кошаркарските обложувања до нови височини. Допрете ја различноста од локални лиги до меѓународни игри. Со букмејкерот, можете да се обложувате на сè, од резултати од играта до најдобри стрелци.

Тениска разновидност

Искуство на обложување на сите големи тениски турнири, од тревата на Вимблдон до тврдите терени на УС Опен. Со PlanetWin365 можете да се обложувате на вашите омилени играчи, победници на натпревари или да поставувате резултати на главните ATP и WTA настани.

PlanetWin365 обложување во живо

Платформата го подобрува обложувањето во живо со тоа што дава брзи ажурирања и брзо менување на коефициентите. Ова го прави нивното обложување во живо да се издвојува, што го прави повозбудливо и подиректно од она што го нудат другите обложувалници.

Казиното како дополнителна функција

PlanetWin365 оди чекор понатаму со секција за казино. Овде играчите можат да се потопат во познати игри како што се слотови, рулет и покер. Тие го направија достапен за сите типови играчи, без разлика дали претпочитате мали облози или сте високи ролери. Пристапот до онлајн казина зависи од вашата локација.

PlanetWin365 Мобилно обложување

Ако претпочитате да не преземате апликација за обложување, букмејкерот нуди и верзија на веб-локацијата на обложувалницата оптимизирана за мобилни телефони. Оваа мобилна страница е дизајнирана за лесна употреба на паметни телефони и таблети, што гарантира дека можете брзо и ефикасно да обложувате без потреба од апликација.

Плаќања: начини на депозит

PlanetWin365 Македонија нуди низа начини на депозит како што се банкарски картички, услуги за плаќање преку Интернет и банкарски трансфери. Минимален депозит на платформата за обложување EUR 10 Платформата ги охрабрува играчите да постават лични максимални ограничувања за депозити за да управуваат со нивните трошоци.

Главните начини на депозит:MasterCard, Neteller, Visa, Skrill, Paysafe Card

Методи на повлекување

Повлекувањата обично се обработуваат со истиот метод како и депозитите.

Главните методи за повлекување:MasterCard, Neteller, Visa, Skrill, Paysafe Card

Безбедност и лиценцирање

PlanetWin365 е препознаен по својата посветеност на безбедно и легално онлајн обложување. Официјално е лиценциран од Malta Gaming Authority, обезбедувајќи фер игра и безбедност на средствата на клиентите. Ова лиценцирање потврдува дека обложувалниците ги исполнуваат високите стандарди во онлајн коцкањето.

Поддршка

Една од карактеристиките на PlanetWin365 што се издвојуваат е нејзината посветена поддршка за корисници, секогаш подготвена да им помогне на играчите веднаш, деноноќно. Можете лесно да контактирате со тимот за поддршка преку делот за помош на веб-локацијата, 24/7 разговор во живо или преку телефон. Вашите прашања и грижи ќе бидат одговорени со одговорна помош во секое време од денот.

Сопственик

SKS365 Malta Ltd.

Датум на основање

2011

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од PlanetWin365

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!