Support Ukraine against Russian invasion

Paripesa Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 7.49/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Paripesa Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до €100
Минимален депозит: €1
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€/$1

Максимално повлекување

Not Limited for EUR

Позитивности

 • Добра селекција на провајдери на игри
 • Многу бонуси и промоции
 • Незначителни барања за обложување
 • Достапни се повеќе валути
 • Веб-страницата поддржува многу јазици

Негативности

 • Не сите одредби и услови се преведени на јазичната опција понудена на веб-страницата
 • Не се достапни сите начини на плаќање за сите земји

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Vietnamese
 • Greek
 • Czech
 • Danish
 • Estonian
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Slovak
 • Turkish
 • Belarusian
 • Croatian
 • Slovenian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Armenian
 • Uzbek
 • Kazakh

Повеќе за Paripesa

Екран-снимки од Paripesa

 • Paripesa 1
 • Paripesa 2
 • Paripesa 3
Е-спортско обложување на Paripesa

На Paripesa можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Paripesa

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Paripesa. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Paripesa.

Казиното Paripesa те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Paripesa. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Можеш да најдеш преноси на натпреварите во живо на Paripesa

Благодарение на преносот во живо на обложувалницата Paripesa, можеш да го следиш твојот облог директно на веб-страницата на обложувалницата и да уживаш во спортскиот настан. Достапноста на настаните за емитување зависи од твојата локација. *geo-restrictions apply. За да го гледаш преносот во живо на веб-страницата на Paripesa, треба да имаш средства на твојата сметка или да ставиш облог во последните 24 часа.

Paripesa апликација

Апликацијата за спортско обложување на Paripesa има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Paripesa е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Vezzali Ltd.

Датум на основање

2019

Прегледи

Осврти на играчи од Paripesa

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!