Support Ukraine against Russian invasion

NetBet Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 6.05/10
Кориснички прегледи (1)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

NetBet Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 50% до €50
Минимален депозит: Not Stated
Облогот: 8x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€/£10

Максимално повлекување

£100 000 per month

Позитивности

 • Активни обложувачки пазари
 • Различен метод на плаќање
 • Добар избор на спортски игри
 • Високи лимити на добивки
 • Во живо
 • Мобилна апликација
 • Мулти-лиценцирано

Негативности

 • Надоместоци за повлекување на средства
 • Без 24/7 поддршка за корисници
 • Нема автоматска кеширање
 • Нема брз облог
 • Нема телефонска поддршка
 • Бавни повлекувања

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • French
 • German
 • Spanish
 • Romanian
 • Japanese

Плаќања

Минимална исплата

€/£10

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Boleto
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Euteller
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Boku
 • instaDebit
 • Wire Transfer

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Wire Transfer

Времиња за исплата

 • ewallets

  24-72 hours

 • credit / debit cards

  3-7 days

 • bank transfers

  5-10 days

 • pending time

  48-72 hours

Повеќе за NetBet

Екран-снимки од NetBet

 • NetBet 1
 • NetBet 2
 • NetBet 3
Е-спортско обложување на NetBet

На NetBet можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на NetBet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата NetBet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на NetBet.

Казиното NetBet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од NetBet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Можеш да најдеш преноси на натпреварите во живо на NetBet

Благодарение на преносот во живо на обложувалницата NetBet, можеш да го следиш твојот облог директно на веб-страницата на обложувалницата и да уживаш во спортскиот настан. Достапноста на настаните за емитување зависи од твојата локација. *geo-restrictions apply. За да го гледаш преносот во живо на веб-страницата на NetBet, треба да имаш средства на твојата сметка или да ставиш облог во последните 24 часа.

NetBet апликација

Апликацијата за спортско обложување на NetBet има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на NetBet е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

NetBet Enterprises Ltd.

Датум на основање

2001

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од NetBet

(1 Прегледи)
Romania klausk

Долго време требаше да се подигнат парите, па не знам дали ќе се обложам повторно овде. Нетбет има конкурентни коефициенти, но ако не ги решат повлекувањата, не знам ни ...

A durat mult sami retrag banii, de asta nu stiu daсă voi mai paria aici. Netbet au cote competetiv dar daca nu rezolva cu retragerile nici nu stiu...

Reviewed: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Romania. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!