Support Ukraine against Russian invasion

Mr Green Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 6/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Mr Green Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Free Bet: 20 EUR до 20 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Облогот: 1x, 35x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Free Bet: 5 EUR до 5 EUR
Минимален депозит: Not stated
Облогот: Not stated
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€10

Максимално повлекување

€10 000 per day

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Достапно кеширање
 • Добар избор на спортски игри
 • Мобилна апликација

Негативности

 • Надоместоци за депозит и повлекување
 • Надоместоци за повлекувања
 • Неколку повлекувачки методи
 • Нема пренос во живо
 • Нема делумно/автоматско кеширање

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • German
 • Swedish
 • Norwegian
 • Danish

Плаќања

Минимална исплата

€30

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • Sofortuberwaisung
 • Trustly
 • PayPal
 • Revolut

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • Sofortuberwaisung
 • Trustly
 • PayPal
 • Revolut

Времиња за исплата

 • ewallets

  0-24 hours

 • credit / debit cards

  1-3 days

 • bank transfers

  1-3 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  12-72 hours

Повеќе за Mr Green

Екран-снимки од Mr Green

 • Mr Green 1
 • Mr Green 2
 • Mr Green 3
Е-спортско обложување на Mr Green

На Mr Green можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Mr Green

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Mr Green. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Mr Green.

Казиното Mr Green те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Mr Green. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Mr Green апликација

Апликацијата за спортско обложување на Mr Green има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Mr Green е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

William Hill PLC

Датум на основање

2016

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Mr Green

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!