Mozzart Преглед

Обновено на: 08/07/2023
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
MGA MGA
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Претставено во:

Навигација на страницата

Mozzart Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Преглед

Минимален депозит

€10

Максимално повлекување

Not Limited for EUR

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Mobile-friendly Design
 • Достапна е лотарија
 • Добар избор на пазари за обложување
 • Висококвалитетни шанси
 • Достапни се различни промоции

Негативности

 • Се прифаќа само една валута
 • Сиромашен избор на провајдери на игри

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Finnish
 • German
 • Spanish
 • Serbian
 • Croatian
 • Albanian
 • Macedonian

Плаќања

Валути

Минимална исплата

€10

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer

Времиња за исплата

 • ewallets

  1-2 hours

 • card payments

  2-7 days

 • bank transfers

  2-7 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  0-96 hours

Повеќе за Mozzart

Екран-снимки од Mozzart

 • Mozzart 1
 • Mozzart 2
 • Mozzart 3
Е-спортско обложување на Mozzart

На Mozzart можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Mozzart

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Mozzart. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Mozzart.

Казиното Mozzart те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Mozzart. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Mozzart апликација

Апликацијата за спортско обложување на Mozzart има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Mozzart е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Mozzartbet Malta Ltd.

Датум на основање

2019

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Mozzart

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!