Support Ukraine against Russian invasion

Mobilbahis Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 5.35/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Mobilbahis Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Deposit Bonus: 200% до ₺1000
Минимален депозит: Not Stated
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

₺10

Максимално повлекување

€50 000 per day

Позитивности

 • Good welcome bonus
 • Good selection of games
 • Висока граница за повлекување на средства
 • Казино во живо
 • Интерфејс кој е удобен за корисниците

Негативности

 • Нема 24/7 достапност на поддршка за разговор во живо
 • Многу ограничени земји
 • Достапни се неколку валути
 • Нема многу промоции

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Turkish

Плаќања

Валути

Минимална исплата

₺50

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • PayKwik
 • PayKasa
 • Bank transfer
 • Jeton Wallet
 • Papara

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • PayKwik
 • PayKasa
 • Bank transfer
 • Jeton Wallet
 • Papara

Времиња за исплата

 • 3 - 5 days

Повеќе за Mobilbahis

Екран-снимки од Mobilbahis

 • Mobilbahis 1
 • Mobilbahis 2
 • Mobilbahis 3
Е-спортско обложување на Mobilbahis

На Mobilbahis можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Mobilbahis

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Mobilbahis. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Mobilbahis.

Казиното Mobilbahis те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Mobilbahis. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Mobilbahis апликација

Апликацијата за спортско обложување на Mobilbahis има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Mobilbahis е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Realm Entertainment Ltd.

Датум на основање

2017

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Mobilbahis

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!