Support Ukraine against Russian invasion

Melbet Преглед

Обновено на: 03/02/2023
Рејтинг на уредниците: 6.61/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Melbet Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до 651 RON
Минимален депозит: 8 RON
Облогот: 5x
Преглед

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€1

Максимално повлекување

$60 000 per week

Позитивности

 • Достапно кеширање
 • Брзи повлекувања
 • Одличен дел за обложување во живо
 • Во живо
 • Мобилна апликација

Негативности

 • Отсуство на Bet Builder
 • Ниски коефициенти
 • Нема достапен PayPal
 • Нема брз облог
 • Лош лиценцирачки орган

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Danish
 • Estonian
 • Hebrew
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Slovak
 • Turkish
 • Belarusian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Georgian
 • Malay
 • Mongolian
 • Uzbek
 • Kazakh
 • Macedonian
 • Persian

Повеќе за Melbet

Екран-снимки од Melbet

 • Melbet 1
 • Melbet 2
 • Melbet 3
Е-спортско обложување на Melbet

На Melbet можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Melbet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Melbet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Melbet.

Казиното Melbet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Melbet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Melbet апликација

Апликацијата за спортско обложување на Melbet има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Melbet е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Pelican Entertainment B.V.

Датум на основање

2012

Прегледи

Осврти на играчи од Melbet

(1 Прегледи)
Bangladesh Doubletrouble

Добра услуга melbet, освоив 10000 bdt и не го добив мојот код за повлекување на почетокот. Ја контактирав поддршката за корисници и го добив мојот код за повлекување за 20 минути. Добра услуга и добри шанси!!

Good service melbet, i won 10000 bdt and i didnt receive my withdrawal code at first. I contacted customer support and got my withdrawal code in 20 minutes. Nice service and good odds!!

Прегледано: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Bangladesh. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!