Support Ukraine against Russian invasion

Megapari Преглед

Обновено на: 03/02/2023
Рејтинг на уредниците: 6.43/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Megapari Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Deposit Bonus: 100% до €100
Минимален депозит: €1
Облогот: 5x
Преглед

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Weekly Cashback Bonus: 3% до $1000
Минимален депозит: Not Stated
Преглед

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€1

Максимално повлекување

Not Limited

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Облог со 1 клик
 • Создавач на Облози
 • Размена за обложување
 • Достапно кеширање
 • Добар избор на спортски игри
 • Многу депозитни метод
 • Повеќе од 500 настани во живо/ден

Негативности

 • Без телефонска поддршка
 • Комплицирана веб-страница

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Dutch
 • Estonian
 • Hebrew
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Turkish
 • Croatian
 • Slovenian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Malaysian
 • Albanian
 • Georgian
 • Azeri
 • Burmese
 • Mongolian
 • Uzbek
 • Kazakh
 • Macedonian

Повеќе за Megapari

Екран-снимки од Megapari

 • Megapari 1
 • Megapari 2
 • Megapari 3
Е-спортско обложување на Megapari

На Megapari можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Megapari

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Megapari. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Megapari.

Казиното Megapari те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Megapari. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Можеш да најдеш преноси на натпреварите во живо на Megapari

Благодарение на преносот во живо на обложувалницата Megapari, можеш да го следиш твојот облог директно на веб-страницата на обложувалницата и да уживаш во спортскиот настан. Достапноста на настаните за емитување зависи од твојата локација. *geo-restrictions apply. За да го гледаш преносот во живо на веб-страницата на Megapari, треба да имаш средства на твојата сметка или да ставиш облог во последните 24 часа.

Megapari апликација

Апликацијата за спортско обложување на Megapari има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Megapari е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Zavbin Ltd.

Датум на основање

2019

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Megapari

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!