Support Ukraine against Russian invasion

LVbet Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 5.87/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

LVbet Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Weekly Reload Bonus: 200 EUR до 200 EUR
Минимален депозит: Not stated
Облогот: Not stated
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до 50 EUR
Минимален депозит: 10 EUR
Облогот: 12x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€10

Максимално повлекување

€5 000 per day

Позитивности

 • Азиски Хендикепи
 • Достапно кеширање
 • Различен метод на плаќање
 • Добар избор на спортски игри
 • Игри со дилери во живо
 • Мобилна апликација
 • Специјални облози

Негативности

 • Просечни шанси
 • Без 24/7 поддршка за корисници
 • Нема Бет Билдер
 • Нема коњски трки
 • Нема делумно/автоматско кеширање
 • Нема брз облог

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Finnish
 • German
 • Polish
 • Portuguese
 • Spanish
 • Vietnamese
 • Hungarian

Плаќања

Минимална исплата

€20

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Boleto
 • Brazil credit card
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • iDEAL
 • EPS
 • Euteller
 • Neosurf
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • TrustPay
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • WireCard
 • Sofort (by Skrill)
 • Zimpler
 • Bank transfer
 • Jeton Wallet
 • Much Better
 • Rapid Transfer
 • CashtoCode
 • Interac
 • Loterias
 • Bancor

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Trustly
 • Bank transfer

Времиња за исплата

 • e-wallets 1-7 hours
 • bank transfers 2-5 days
 • pending time 1-12 hours

Повеќе за LVbet

Екран-снимки од LVbet

 • LVbet 1
 • LVbet 2
 • LVbet 3
Е-спортско обложување на LVbet

На LVbet можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на LVbet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата LVbet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на LVbet.

Казиното LVbet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од LVbet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

LVbet апликација

Апликацијата за спортско обложување на LVbet има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на LVbet е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Fairload Ltd.

Датум на основање

2016

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од LVbet

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!