Support Ukraine against Russian invasion

GTbets Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 5.42/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

GTbets Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Deposit Bonus: 100% до $500
Минимален депозит: $35
Облогот: 12x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Бонус за Втор Влог: 50% до $250
Минимален депозит: $35
Облогот: 12x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

$35

Максимално повлекување

$20 000 per month

Позитивности

 • Live Chat Available 24/7
 • Good selection of games
 • Се прифаќа Биткоин
 • Надпросечен лимит за повлекување
 • Одлични бонуси и промоции
 • Разновидност на игри

Негативности

 • Ограничен избор на методи на плаќање
 • Само валута во УСД
 • Поддршка само за еден јазик

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English

Плаќања

Валути

Минимална исплата

$100

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • American Express
 • Prepaid Gift Card
 • Quick Cash

Методи на Повлекување

 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Quick Cash

Времиња за исплата

 • ewallets

  24 hours

 • credit / debit cards

  3-5 days

 • bank transfers

  12 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  24 hours

Повеќе за GTbets

Екран-снимки од GTbets

 • GTbets 1
 • GTbets 2
 • GTbets 3
Е-спортско обложување на GTbets

На GTbets можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на GTbets

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата GTbets. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на GTbets.

Казиното GTbets те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од GTbets. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

GTbets апликација

Апликацијата за спортско обложување на GTbets има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на GTbets е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

GT Revenue LTD

Датум на основање

2011

Прегледи

Осврти на играчи од GTbets

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!