Fezbet Преглед

Обновено на: 03/14/2024
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Fezbet Бонуси

Бонус за Добредојде во Fezbet

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 20
Облогот: 6x
Преглед

Депозитни Бонуси во Fezbet

Македонија
Cashable
Готовински Бонус: 10% до EUR 100
Облогот: 3x
Преглед
Македонија
Cashable
Повторен Бонус: 50% до EUR 500
Минимален депозит: EUR 20
Облогот: 8x
Преглед

Преглед

Минимален депозит

EUR 10

Максимално повлекување

EUR 500 per day, EUR 7000 per month

Позитивности

 • Optimized for Mobile
 • Live Chat Available 24/7
 • Огромна селекција на провајери на игри
 • Повеќе опции за плаќање
 • Казиното е пријателско за биткоин

Негативности

 • Многу ограничени земји
 • Не се достапни сите начини на плаќање за сите земји
 • Релативно нов билтен

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Greek
 • Hungarian
 • Canadian
 • Arabic

Плаќања

Минимална исплата

EUR 10

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bank transfer
 • Interac
 • Klarna
 • MiFinity

Времиња за исплата

 • e-wallets

  24 hours

 • bank transfers

  3-7 days

 • card payments

  3-5 days

Повеќе за Fezbet

Резиме на Fezbet

Fezbet е букмејкер кој работи од 2020. Се здобива со популарност поради неговите опции за спортско обложување и бонуси. Fezbet обезбедува услуги за играчи од Македонија. Betting Offers Finder подготви преглед на овој бренд за да ги цените неговите предности.

Fezbet Screenshots

 • Fezbet 1
 • Fezbet 2
 • Fezbet 3

Fezbet Добрите и лошите страни

Секоја обложувачка локација има свои уникатни силни и слаби страни. Во случајот со Fezbet, нашиот тим ги најде следниве разлики.

Промоции и бонуси

Достапни се бонуси на Fezbet за играчи кои сакаат максимално да ги искористат понудите на страницата. Обложувалниците имаат различни тековни промоции, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде. Овие понуди се предмет на промена, но секогаш постои можност да се искористи.

Спорт за обложување

Во Fezbet Македонија, ќе најдете широк спектар на спортски разновидност, од фудбал до коњски трки. Изгледот на страницата за обложување е дизајниран да ви овозможи лесен пристап до популарни настани и детали. Некои од спортовите на кои можете да се обложувате во оваа обложувалница.

Кошарка на која треба да се обложувате

Подигнете ги кошаркарските обложувања до нови височини. Допрете ја различноста од локални лиги до меѓународни игри. Со букмејкерот, можете да се обложувате на сè, од резултати од играта до најдобри стрелци.

Тениска разновидност

Искуство на обложување на сите големи тениски турнири, од тревата на Вимблдон до тврдите терени на УС Опен. Со Fezbet можете да се обложувате на вашите омилени играчи, победници на натпревари или да поставувате резултати на главните ATP и WTA настани.

NBA обложување

Приклучете се на букмејкерот за наелектризирана NBA авантура за обложување. Од натпревари од редовната сезона до акција за плејоф, Fezbet нуди разновидна разновидност на обложување.

Fezbet обложување во живо

Платформата го подобрува обложувањето во живо со тоа што дава брзи ажурирања и брзо менување на коефициентите. Ова го прави нивното обложување во живо да се издвојува, што го прави повозбудливо и подиректно од она што го нудат другите обложувалници.

Казиното како дополнителна функција

Fezbet оди чекор понатаму со секција за казино. Овде играчите можат да се потопат во познати игри како што се слотови, рулет и покер. Тие го направија достапен за сите типови играчи, без разлика дали претпочитате мали облози или сте високи ролери. Пристапот до онлајн казина зависи од вашата локација.

Fezbet Мобилно обложување

Ако претпочитате да не преземате апликација за обложување, букмејкерот нуди и верзија на веб-локацијата на обложувалницата оптимизирана за мобилни телефони. Оваа мобилна страница е дизајнирана за лесна употреба на паметни телефони и таблети, што гарантира дека можете брзо и ефикасно да обложувате без потреба од апликација.

Плаќања: начини на депозит

Fezbet Македонија нуди низа начини на депозит како што се банкарски картички, услуги за плаќање преку Интернет и банкарски трансфери. Минимален депозит на платформата за обложување EUR 10 Платформата ги охрабрува играчите да постават лични максимални ограничувања за депозити за да управуваат со нивните трошоци.

Главните начини на депозит:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card

Методи на повлекување

Повлекувањата обично се обработуваат со истиот метод како и депозитите.

Главните методи за повлекување:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card

Безбедност и лиценцирање

Fezbet е препознаен по својата посветеност на безбедно и легално онлајн обложување. Официјално е лиценциран од Curacao, обезбедувајќи фер игра и безбедност на средствата на клиентите. Ова лиценцирање потврдува дека обложувалниците ги исполнуваат високите стандарди во онлајн коцкањето.

Поддршка

Една од карактеристиките на Fezbet што се издвојуваат е нејзината посветена поддршка за корисници, секогаш подготвена да им помогне на играчите веднаш, деноноќно. Можете лесно да контактирате со тимот за поддршка преку делот за помош на веб-локацијата, 24/7 разговор во живо или преку телефон. Вашите прашања и грижи ќе бидат одговорени со одговорна помош во секое време од денот.

Сопственик

Rabidi N.V.

Датум на основање

2020

Контакти

Прегледи

Fezbet Player Reviews

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!