Cyber Bet Преглед

Обновено на: 08/07/2023
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Cyber Bet Бонуси

Бонус за Добредојде во Cyber Bet

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 50% до €/£/$ 1000
Минимален депозит: Not Stated
Облогот: 15x
Преглед

Преглед

Минимален депозит

€5

Максимално повлекување

€5 000 per transaction

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Азиски Хендикепи
 • Корнер облози
 • Се прифаќаат криптовалути
 • Малку ограничувања во земјата
 • Многу методи за плаќање
 • Мобилна апликација
 • Неколку јазици на веб-страницата
 • Едноставен и пријателски дизајн
 • Многу низок минимален износ на депозит

Негативности

 • Ниска граница за повлекување
 • Нема Бет Билдер
 • Без кеширање
 • Бавно Прифаќање на Облог

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • French
 • German
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Vietnamese
 • Thai
 • Indonesian

Плаќања

Минимална исплата

€20

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Online Bank Transfer
 • Boleto
 • Santander
 • Bradesco
 • Maestro
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Webpay (by Neteller)
 • American Express
 • Maybank
 • CIMB Bank
 • Public Bank
 • Diners Club International (by Skrill)
 • Caixa
 • Itau
 • Hipercard
 • AdvCash
 • Tether

Времиња за исплата

 • 1-3 working days

Повеќе за Cyber Bet

Екран-снимки од Cyber Bet

 • Cyber Bet 1
 • Cyber Bet 2
 • Cyber Bet 3
Е-спортско обложување на Cyber Bet

На Cyber Bet можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Cyber Bet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Cyber Bet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Cyber Bet.

Казиното Cyber Bet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Cyber Bet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Cyber Bet апликација

Апликацијата за спортско обложување на Cyber Bet има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Cyber Bet е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Ice Gaming N.V.

Датум на основање

2018

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Cyber Bet

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!