Support Ukraine against Russian invasion

CampoBet Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 5.62/10
Кориснички прегледи (1)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

CampoBet Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Deposit Bonus: 100% до €100/$100/zł500
Минимален депозит: €20/$20/zł80
Облогот: 5x-6x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Weekly Reload Bonus: 50% до €500/$500/zł2000
Минимален депозит: €20/$20/zł80
Облогот: 8x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€10

Максимално повлекување

€10 000 per month

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Мобилни апликации за Android/iOS
 • Азиски Хендикепи
 • Создавач на Облози
 • Облози со карти и корнери
 • Достапно кеширање
 • Крипто плаќања
 • Добар избор на спортски игри
 • Високи лимити на добивки
 • MGA лиценца
 • Широк спектар на фудбалски пазари
 • Широк спектар на бонуси

Негативности

 • Многу ограничени земји
 • Под вкупниот износ на исплата
 • Ниска граница за повлекување
 • Нема уредување на облог
 • Нема пренос во живо
 • Нема барање за облог
 • Бавно Прифаќање на Облог

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Finnish
 • German
 • Polish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Russian
 • Hungarian

Плаќања

Минимална исплата

€10

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Entropay
 • Boleto
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Carte Bleue
 • Nordea
 • EPS
 • CartaSi
 • Euteller
 • Neosurf
 • Multibanco
 • QIWI
 • Trustly
 • TrustPay
 • Yandex Money
 • Payeer
 • Megafone
 • Sepa
 • Paysec THB
 • Bancontact/Mister Cash
 • EnterCash
 • Siru Mobile
 • Alfa Bank
 • Zimpler
 • Suomen Verkkomaksut
 • Dankort
 • OP-Pohjola Group
 • Moneta.ru
 • Beeline
 • MTC
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Klarna
 • Carte Bancaire
 • S-Pankki
 • PayShop
 • Sparbanken

Методи на Повлекување

 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Entropay
 • EcoPayz
 • Nordea
 • Euteller
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Instant Banking
 • Yandex Money
 • Payeer
 • Paysec THB
 • instaDebit
 • EnterCash
 • Swedbank
 • SEB Bank
 • iDebit
 • Suomen Verkkomaksut
 • Handelsbanken
 • OP-Pohjola Group
 • iWallet
 • S-Pankki
 • Sparbanken

Времиња за исплата

 • up to 24 working hours

Повеќе за CampoBet

Екран-снимки од CampoBet

 • CampoBet 1
 • CampoBet 2
 • CampoBet 3
Е-спортско обложување на CampoBet

На CampoBet можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на CampoBet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата CampoBet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на CampoBet.

Казиното CampoBet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од CampoBet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

CampoBet апликација

Апликацијата за спортско обложување на CampoBet има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на CampoBet е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Romix Ltd.

Датум на основање

2018

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од CampoBet

(1 Прегледи)
New Zealand อรัญ

Многу добра страница за обложување Киви. Добри шанси, убав дизајн, брз депозит и повлекување и многу спортови за избор. Јас сум многу среќен! Ја препорачувам Campobet 👍👍👍

Very good Kiwi betting site. Good odds, nice design, fast deposit and withdrawal, and many sports to choose from. I'm very happy! I recommend Campobet 👍👍👍

Reviewed: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in New Zealand. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!