BookMaker Преглед

Обновено на: 03/13/2024
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Costa Rica License Costa Rica License
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Претставено во:

Навигација на страницата

BookMaker Бонуси

Депозитни Бонуси во BookMaker

Македонија
Cashable
Refer a Friend Bonus: 500 USD до USD 500
Минимален депозит: USD 100
Облогот: 1x
Преглед

Преглед

Минимален депозит

USD 10

Максимално повлекување

USD 100000

Позитивности

 • Се прифаќа Биткоин
 • Прифаќа играчи од многу земји
 • Секогаш корисна поддршка за разговор во живо
 • Казиното е пријателско за биткоин
 • Широк спектар на бонуси

Негативности

 • Не се достапни сите начини на плаќање за сите валути

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English

Плаќања

Минимална исплата

USD 50

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • EcoCard
 • Bitcoin
 • PayPal
 • JCB
 • Wire Transfer
 • Person to Person
 • Dash
 • Ethereum
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • NEM
 • ADA(Cardano)
 • Zcash
 • DigiByte
 • Bitcoin gold
 • QTUM

Времиња за исплата

 • bank transfer

  5-7 business days

 • pending time

  24-72 hours

 • cryptocurrencies

  1 business day

Повеќе за BookMaker

Резиме на BookMaker

BookMaker е букмејкер кој работи од 1996. Се здобива со популарност поради неговите опции за спортско обложување и бонуси. BookMaker обезбедува услуги за играчи од Македонија. Betting Offers Finder подготви преглед на овој бренд за да ги цените неговите предности.

BookMaker Screenshots

 • BookMaker 1
 • BookMaker 2
 • BookMaker 3

BookMaker Добрите и лошите страни

Секоја обложувачка локација има свои уникатни силни и слаби страни. Во случајот со BookMaker, нашиот тим ги најде следниве разлики.

Промоции и бонуси

Достапни се бонуси на BookMaker за играчи кои сакаат максимално да ги искористат понудите на страницата. Обложувалниците имаат различни тековни промоции, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде. Овие понуди се предмет на промена, но секогаш постои можност да се искористи.

Спорт за обложување

Во BookMaker Македонија, ќе најдете широк спектар на спортски разновидност, од фудбал до коњски трки. Изгледот на страницата за обложување е дизајниран да ви овозможи лесен пристап до популарни настани и детали. Некои од спортовите на кои можете да се обложувате во оваа обложувалница.

Еспорт BookMaker разновидност

Сакате да обложувате на е-спорт? BookMaker е вистинското место за вас. Проверете ја различноста на Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant и Hearthstone.

Кошарка на која треба да се обложувате

Подигнете ги кошаркарските обложувања до нови височини. Допрете ја различноста од локални лиги до меѓународни игри. Со букмејкерот, можете да се обложувате на сè, од резултати од играта до најдобри стрелци.

Фудбал BookMaker разновидност

Букмејкерот нуди бескрајни можности за обложување во фудбал. Истражете широк спектар на различности, од Премиер лигата до Светското првенство. Со BookMaker Македонија можете да се обложувате на натпревари од Лигата на шампионите на УЕФА, Ла Лига, Серија А и Бундеслигата. Изберете од обложување на резултати од натпревари, перформанси на играчи или вкупни голови.

BookMaker обложување во живо

Платформата го подобрува обложувањето во живо со тоа што дава брзи ажурирања и брзо менување на коефициентите. Ова го прави нивното обложување во живо да се издвојува, што го прави повозбудливо и подиректно од она што го нудат другите обложувалници.

Казиното како дополнителна функција

BookMaker оди чекор понатаму со секција за казино. Овде играчите можат да се потопат во познати игри како што се слотови, рулет и покер. Тие го направија достапен за сите типови играчи, без разлика дали претпочитате мали облози или сте високи ролери. Пристапот до онлајн казина зависи од вашата локација.

BookMaker Мобилно обложување

Ако претпочитате да не преземате апликација за обложување, букмејкерот нуди и верзија на веб-локацијата на обложувалницата оптимизирана за мобилни телефони. Оваа мобилна страница е дизајнирана за лесна употреба на паметни телефони и таблети, што гарантира дека можете брзо и ефикасно да обложувате без потреба од апликација.

Плаќања: начини на депозит

BookMaker Македонија нуди низа начини на депозит како што се банкарски картички, услуги за плаќање преку Интернет и банкарски трансфери. Минимален депозит на платформата за обложување USD 10 Платформата ги охрабрува играчите да постават лични максимални ограничувања за депозити за да управуваат со нивните трошоци.

Главните начини на депозит:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Diners Club International
 • Bitcoin

Методи на повлекување

Повлекувањата обично се обработуваат со истиот метод како и депозитите.

Главните методи за повлекување:

  EcoCard
 • Bitcoin
 • PayPal
 • JCB
 • Wire Transfer

Безбедност и лиценцирање

BookMaker е препознаен по својата посветеност на безбедно и легално онлајн обложување. Официјално е лиценциран од Costa Rica, обезбедувајќи фер игра и безбедност на средствата на клиентите. Ова лиценцирање потврдува дека обложувалниците ги исполнуваат високите стандарди во онлајн коцкањето.

Поддршка

Една од карактеристиките на BookMaker што се издвојуваат е нејзината посветена поддршка за корисници, секогаш подготвена да им помогне на играчите веднаш, деноноќно. Можете лесно да контактирате со тимот за поддршка преку делот за помош на веб-локацијата, 24/7 разговор во живо или преку телефон. Вашите прашања и грижи ќе бидат одговорени со одговорна помош во секое време од денот.

Сопственик

Датум на основање

1996

Контакти

Прегледи

BookMaker Player Reviews

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!