Support Ukraine against Russian invasion

Bodog Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 5.42/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Bodog Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Преглед

Минимален депозит

$10

Максимално повлекување

$5 000 per week

Позитивности

 • Live Chat Available 24/7
 • Добра селекција на провајдери на игри
 • Се прифаќаат криптовалутни депозити
 • Огромен избор на игри вклучувајќи широк спектар на игри со дилери во живо

Негативности

 • Нема филтер за софтверски давател на услуги
 • Ограничени опции за повлекување
 • Не се достапни сите начини на плаќање за сите земји

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Portuguese
 • Spanish

Плаќања

Минимална исплата

$20

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • American Express
 • Voucher
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • Banorte
 • BBVA
 • Banco Azteca
 • Spei

Методи на Повлекување

 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Voucher
 • Check
 • Bitcoin Cash

Времиња за исплата

 • credit / debit cards

  4-7 days

 • bank transfers

  3-5 days

 • cheques

  4-7 days

 • pending time

  24-48 hours

Повеќе за Bodog

Екран-снимки од Bodog

 • Bodog 1
 • Bodog 2
 • Bodog 3
Е-спортско обложување на Bodog

На Bodog можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Bodog

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Bodog. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Bodog.

Казиното Bodog те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Bodog. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Bodog апликација

Апликацијата за спортско обложување на Bodog има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Bodog е достапна за Андроид и IOS телефони.

Прегледи

Осврти на играчи од Bodog

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!