Support Ukraine against Russian invasion

Betobet Преглед

Обновено на: 03/02/2023
Рејтинг на уредниците: 5.92/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Betobet Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Преглед

Минимален депозит

€10

Максимално повлекување

€3 000 per week

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Достапни се многу валути
 • Нуди е-спорт и виртуелни спортови
 • Разновидност на игри

Негативности

 • Нема пренос во живо
 • Не сите одредби и услови се преведени на јазичната опција понудена на веб-страницата
 • Не се достапни сите начини на плаќање за сите земји
 • Релативно нов билтен

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • French
 • Portuguese
 • Spanish
 • Turkish
 • Arabic

Повеќе за Betobet

Екран-снимки од Betobet

 • Betobet 1
 • Betobet 2
 • Betobet 3
Е-спортско обложување на Betobet

На Betobet можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Betobet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Betobet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Betobet.

Казиното Betobet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Betobet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Betobet апликација

Апликацијата за спортско обложување на Betobet има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Betobet е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Counder B.V.

Датум на основање

2020

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Betobet

(3 Прегледи)
Ecuador Strangerfromthepast

Ако се грижите само за разновидноста и функционалноста на обложувалниците, ќе ви се допадне Betobet. Но, ако сакате нешто повеќе, со корисничка поддршка и разновидност на плаќања, овој оператор е многу ограничен.

Si solo te importas con la variedad y la funcionalidad de las casas de apuestas, el Betobet te va a gustar. Pero si quieres algo más, con soporte al cliente y variedad de pagos, este operador es muy limitado.

Прегледано: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Ecuador. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

India Zlata

Депонирав 5000 ₹ во бетобет и освоив 10 илјади, но кога се обидов да се повлечам, морав да чекам 2 дена. Поддршката за корисници ми рече да почекам откако ќе испратам барање, за подоцна да ми каже дека моето барање е одбиено.

I deposited ₹5000 at betobet and won 10k, but when I tried to withdraw, I had to wait for 2 days. Customer support told me to wait after I sent a request, to tell me later that my request has been rejected.

Прегледано: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in India. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ecuador Guadalupe

Ако се грижите само за разновидноста и функционалноста на обложувалниците, ќе ви се допадне Betobet. Но, ако сакате нешто повеќе, со корисничка поддршка и разновидност на плаќања, овој оператор е многу ограничен.

Si solo te importas con la variedad y la funcionalidad de las casas de apuestas, el Betobet te va a gustar. Pero si quieres algo más, con soporte al cliente y variedad de pagos, este operador es muy limitado.

Прегледано: 2022-07-25

Automatically translated with Google Translate in Ecuador. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!