Betmotion Преглед

Обновено на: 01/12/2024
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
MGA MGA
Gibraltar Gibraltar
Curacao Curacao
Isle of Man Isle of Man
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Betmotion Бонуси

Бонус за Добредојде во Betmotion

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 150% до USD 40
Минимален депозит: USD 5
Облогот: 7x
Преглед
Бонус Код

Депозитни Бонуси во Betmotion

Македонија
Cashable
First deposit bonus: 50% до USD 35
Минимален депозит: USD 5
Облогот: 7x
Преглед
Бонус Код

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

2 of 3

Betmotion промотивни кодови

Преглед

Минимален депозит

EUR 5

Максимално повлекување

EUR 50 000

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Great Slots Selection
 • Инстант игра
 • Достапни се многу валути
 • Мулти-лиценцирано
 • Разновидност на игри

Негативности

 • Ниска граница за повлекување
 • Не се достапни сите начини на плаќање за сите валути
 • Бавни повлекувања

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Portuguese
 • Spanish

Плаќања

Минимална исплата

EUR 5

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • Neteller
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • EcoPayz
 • Bitcoin

Времиња за исплата

 • up to 3 business days

Повеќе за Betmotion

Резиме на Betmotion

Betmotion е букмејкер кој работи од 2024. Се здобива со популарност поради неговите опции за спортско обложување и бонуси. Betmotion обезбедува услуги за играчи од Македонија. Betting Offers Finder подготви преглед на овој бренд за да ги цените неговите предности.

Екран-снимки од Betmotion

 • Betmotion 1
 • Betmotion 2
 • Betmotion 3

Betmotion Добрите и лошите страни

Секоја обложувачка локација има свои уникатни силни и слаби страни. Во случајот со Betmotion, нашиот тим ги најде следниве разлики.

Промоции и бонуси

Достапни се бонуси на Betmotion за играчи кои сакаат максимално да ги искористат понудите на страницата. Обложувалниците имаат различни тековни промоции, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде. Овие понуди се предмет на промена, но секогаш постои можност да се искористи.

Спорт за обложување

Во Betmotion Македонија, ќе најдете широк спектар на спортски разновидност, од фудбал до коњски трки. Изгледот на страницата за обложување е дизајниран да ви овозможи лесен пристап до популарни настани и детали. Некои од спортовите на кои можете да се обложувате во оваа обложувалница.

Промо кодови

Ако барате промотивни кодови на Betmotion во Македонија, дојдовте на вистинското место. Пребарувавме на интернет барајќи ги сите најдобри бонуси и понуди за регистрирање што можете да ги користите за да го искористите максимумот од вашето обложување и игри. Ги собравме сите промотивни кодови на Betmotion.

Кошарка на која треба да се обложувате

Подигнете ги кошаркарските обложувања до нови височини. Допрете ја различноста од локални лиги до меѓународни игри. Со букмејкерот, можете да се обложувате на сè, од резултати од играта до најдобри стрелци.

NBA обложување

Приклучете се на букмејкерот за наелектризирана NBA авантура за обложување. Од натпревари од редовната сезона до акција за плејоф, Betmotion нуди разновидна разновидност на обложување.

Еспорт Betmotion разновидност

Сакате да обложувате на е-спорт? Betmotion е вистинското место за вас. Проверете ја различноста на Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant и Hearthstone.

Betmotion обложување во живо

Платформата го подобрува обложувањето во живо со тоа што дава брзи ажурирања и брзо менување на коефициентите. Ова го прави нивното обложување во живо да се издвојува, што го прави повозбудливо и подиректно од она што го нудат другите обложувалници.

Казиното како дополнителна функција

Betmotion оди чекор понатаму со секција за казино. Овде играчите можат да се потопат во познати игри како што се слотови, рулет и покер. Тие го направија достапен за сите типови играчи, без разлика дали претпочитате мали облози или сте високи ролери. Пристапот до онлајн казина зависи од вашата локација.

Betmotion Мобилно обложување

Ако претпочитате да не преземате апликација за обложување, букмејкерот нуди и верзија на веб-локацијата на обложувалницата оптимизирана за мобилни телефони. Оваа мобилна страница е дизајнирана за лесна употреба на паметни телефони и таблети, што гарантира дека можете брзо и ефикасно да обложувате без потреба од апликација.

Плаќања: начини на депозит

Betmotion Македонија нуди низа начини на депозит како што се банкарски картички, услуги за плаќање преку Интернет и банкарски трансфери. Минимален депозит на платформата за обложување EUR 5 Платформата ги охрабрува играчите да постават лични максимални ограничувања за депозити за да управуваат со нивните трошоци.

Главните начини на депозит:MasterCard, Neteller, Visa, Skrill, Paysafe Card

Методи на повлекување

Повлекувањата обично се обработуваат со истиот метод како и депозитите.

Главните методи за повлекување:Neteller, Skrill, Bank Wire Transfer, EcoPayz, Bitcoin

Безбедност и лиценцирање

Betmotion е препознаен по својата посветеност на безбедно и легално онлајн обложување. Официјално е лиценциран од Gibraltar Regulatory Authority, Malta Gaming Authority, Curacao, Isle of Man Gambling Supervision Commission, обезбедувајќи фер игра и безбедност на средствата на клиентите. Ова лиценцирање потврдува дека обложувалниците ги исполнуваат високите стандарди во онлајн коцкањето.

Поддршка

Една од карактеристиките на Betmotion што се издвојуваат е нејзината посветена поддршка за корисници, секогаш подготвена да им помогне на играчите веднаш, деноноќно. Можете лесно да контактирате со тимот за поддршка преку делот за помош на веб-локацијата, 24/7 разговор во живо или преку телефон. Вашите прашања и грижи ќе бидат одговорени со одговорна помош во секое време од денот.

Сопственик

Vision Media Service N.V.

Датум на основање

2009

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Betmotion

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!