Support Ukraine against Russian invasion

Betinia Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 5.82/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

Betinia Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до 100 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Облогот: 1x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Free Bet: 50% до 500 EUR
Минимален депозит: 50 EUR
Облогот: Not stated
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Free Bet: 10 EUR до 10 EUR
Минимален депозит:
Облогот: Not stated
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Готовински Бонус: 10% до 100 EUR
Минимален депозит: Not stated
Облогот: 3x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Повторен Бонус: 50% до 500 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Облогот: 8x, 6x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€10

Максимално повлекување

€10 000 per month

Позитивности

 • 24/7 Live Chat
 • Optimized for Mobile
 • Huge Selection Of Games
 • Добра селекција на провајдери на игри
 • Неверојатен добредојде-бонус
 • Многу методи за плаќање
 • Интерфејс кој е удобен за корисниците

Негативности

 • Многу ограничени земји

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Finnish
 • German
 • Polish
 • Norwegian
 • Russian
 • Hungarian

Плаќања

Минимална исплата

€20

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • Nordea
 • Trustly
 • Much Better
 • Interac
 • Klarna
 • MiFinity

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Visa
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Much Better
 • MiFinity

Времиња за исплата

 • 3-5 business days

Повеќе за Betinia

Екран-снимки од Betinia

 • Betinia 1
 • Betinia 2
 • Betinia 3
Е-спортско обложување на Betinia

На Betinia можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на Betinia

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата Betinia. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на Betinia.

Казиното Betinia те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од Betinia. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

Betinia апликација

Апликацијата за спортско обложување на Betinia има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на Betinia е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Romix Ltd.

Датум на основање

2020

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Betinia

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!