Support Ukraine against Russian invasion

BetandYou Преглед

Обновено на: 08/24/2022
Рејтинг на уредниците: 5.69/10
Кориснички прегледи (0)
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

BetandYou Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Преглед

Минимален депозит

€1

Максимално повлекување

Not Limited for EUR

Позитивности

 • Optimized for Mobile
 • 24/7 customer support
 • Облог со 1 клик
 • Размена за обложување
 • Достапно кеширање
 • Добар избор на спортски игри
 • Многу депозитни метод
 • Огромен избор на игри вклучувајќи широк спектар на игри со дилери во живо
 • Веб-страница која е удобна за корисниците
 • Веб-страницата поддржува многу јазици
 • Повлекувања во рок од 24 часа

Негативности

 • Без телефонска поддршка
 • Комплицирана веб-страница
 • Нема мобилна апликација за iOS
 • Неколку ограничувања на земји

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен
 • Tablet
 • Десктоп

Јазици

 • English
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Dutch
 • Estonian
 • Hebrew
 • Hungarian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Slovak
 • Turkish
 • Belarusian
 • Croatian
 • Farsi
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Malaysian
 • Albanian
 • Georgian
 • Azeri
 • Kazakh

Плаќања

Минимална исплата

€1.50

Методи на депозит

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Boleto
 • Multibanco
 • QIWI
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • SafetyPay
 • Siru Mobile
 • BPay
 • ECOBANQ
 • Dash
 • Papara
 • Ethereum
 • Monero
 • Tether
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Tron Coin
 • Bitcoin gold

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Dash
 • Jeton Wallet
 • Sticpay
 • Ethereum
 • Monero
 • Tether
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Tron Coin

Времиња за исплата

 • ewallets

  0-1 hours

 • card payments

  1-7 days

 • bank transfers

  3-5 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  0-72 hours

Повеќе за BetandYou

Екран-снимки од BetandYou

 • BetandYou 1
 • BetandYou 2
 • BetandYou 3
Е-спортско обложување на BetandYou

На BetandYou можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на BetandYou

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата BetandYou. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на BetandYou.

Казиното BetandYou те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од BetandYou. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

BetandYou апликација

Апликацијата за спортско обложување на BetandYou има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на BetandYou е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Dranap Ltd.

Датум на основање

2010

Прегледи

Осврти на играчи од BetandYou

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!