Bet365 Преглед

Обновено на: 01/15/2024
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Претставено во:

Навигација на страницата

Bet365 Бонуси

Депозитни Бонуси во Bet365

Македонија
Бесплатни Влогови: 25 FREE BET до EUR 25
Минимален депозит: EUR 5
Преглед

Преглед

Минимален депозит

EUR 5

Максимално повлекување

EUR 50000

Позитивности

 • Создавач на Облози
 • Достапно кеширање
 • Уреди Облог
 • Добар избор на спортски игри
 • Високи лимити за обложување
 • Во живо
 • Мобилна апликација
 • Брз облог
 • Брзи повлекувања

Негативности

 • Без филтер за провајдер на игри

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • German
 • Polish
 • Chinese
 • Spanish
 • Russian
 • Japanese
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Dutch
 • Estonian
 • Hungarian
 • Slovak
 • Slovenian

Плаќања

Минимална исплата

EUR 5

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Visa Debit
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Fast Bank Transfer
 • Boleto
 • Maestro
 • POLi
 • GiroPay
 • Trustly
 • oxxo
 • Caixa

Времиња за исплата

 • within 24 hours

Повеќе за Bet365

Резиме на Bet365

Bet365 е букмејкер кој работи од 2024. Се здобива со популарност поради неговите опции за спортско обложување и бонуси. Bet365 обезбедува услуги за играчи од Македонија. Betting Offers Finder подготви преглед на овој бренд за да ги цените неговите предности.

Екран-снимки од Bet365

 • Bet365 1
 • Bet365 2
 • Bet365 3

Bet365 Добрите и лошите страни

Секоја обложувачка локација има свои уникатни силни и слаби страни. Во случајот со Bet365, нашиот тим ги најде следниве разлики.

Промоции и бонуси

Достапни се бонуси на Bet365 за играчи кои сакаат максимално да ги искористат понудите на страницата. Обложувалниците имаат различни тековни промоции, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде. Овие понуди се предмет на промена, но секогаш постои можност да се искористи.

Спорт за обложување

Во Bet365 Македонија, ќе најдете широк спектар на спортски разновидност, од фудбал до коњски трки. Изгледот на страницата за обложување е дизајниран да ви овозможи лесен пристап до популарни настани и детали. Некои од спортовите на кои можете да се обложувате во оваа обложувалница.

NBA обложување

Приклучете се на букмејкерот за наелектризирана NBA авантура за обложување. Од натпревари од редовната сезона до акција за плејоф, Bet365 нуди разновидна разновидност на обложување.

Тениска разновидност

Искуство на обложување на сите големи тениски турнири, од тревата на Вимблдон до тврдите терени на УС Опен. Со Bet365 можете да се обложувате на вашите омилени играчи, победници на натпревари или да поставувате резултати на главните ATP и WTA настани.

Обложување со коњски трки

Приклучете се на Bet365 Македонија за искуство со обложување коњски трки. Подгответе се за низа опции за обложување, вклучувајќи трифекти: победа, место или прикажување облози.

Bet365 обложување во живо

Платформата го подобрува обложувањето во живо со тоа што дава брзи ажурирања и брзо менување на коефициентите. Ова го прави нивното обложување во живо да се издвојува, што го прави повозбудливо и подиректно од она што го нудат другите обложувалници.

Казиното како дополнителна функција

Bet365 оди чекор понатаму со секција за казино. Овде играчите можат да се потопат во познати игри како што се слотови, рулет и покер. Тие го направија достапен за сите типови играчи, без разлика дали претпочитате мали облози или сте високи ролери. Пристапот до онлајн казина зависи од вашата локација.

Bet365 Мобилно обложување

Ако претпочитате да не преземате апликација за обложување, букмејкерот нуди и верзија на веб-локацијата на обложувалницата оптимизирана за мобилни телефони. Оваа мобилна страница е дизајнирана за лесна употреба на паметни телефони и таблети, што гарантира дека можете брзо и ефикасно да обложувате без потреба од апликација.

Плаќања: начини на депозит

Bet365 Македонија нуди низа начини на депозит како што се банкарски картички, услуги за плаќање преку Интернет и банкарски трансфери. Минимален депозит на платформата за обложување EUR 5 Платформата ги охрабрува играчите да постават лични максимални ограничувања за депозити за да управуваат со нивните трошоци.

Главните начини на депозит:MasterCard, Neteller, Visa Debit, Visa, Skrill

Методи на повлекување

Повлекувањата обично се обработуваат со истиот метод како и депозитите.

Главните методи за повлекување:MasterCard, Visa Debit, Visa, Skrill, Bank Wire Transfer

Безбедност и лиценцирање

Bet365 е препознаен по својата посветеност на безбедно и легално онлајн обложување. Официјално е лиценциран од Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission, обезбедувајќи фер игра и безбедност на средствата на клиентите. Ова лиценцирање потврдува дека обложувалниците ги исполнуваат високите стандарди во онлајн коцкањето.

Поддршка

Една од карактеристиките на Bet365 што се издвојуваат е нејзината посветена поддршка за корисници, секогаш подготвена да им помогне на играчите веднаш, деноноќно. Можете лесно да контактирате со тимот за поддршка преку делот за помош на веб-локацијата, 24/7 разговор во живо или преку телефон. Вашите прашања и грижи ќе бидат одговорени со одговорна помош во секое време од денот.

Сопственик

Hillside Group

Датум на основање

2001

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од Bet365

(2 Прегледи)
Finland Franz
10 /10

Bet365 прави добри облози на работи како хокеј, па затоа сакам да се обложувам таму. Многу сум среќен што ве запознав „Се надеваме дека има и други достапни бонуси за обложување!

Bet365 lyö hyviä vetoja esimerkiksi jääkiekosta, joten tykkään lyödä vetoa siellä. Olen erittäin iloinen tavattuani sinut "Toivomme, että tarjolla on myös muita vedonlyöntibonuksia!

Прегледано: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Finland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Sweden Pll
10 /10

Не можев ни да замислам дека можам да повлечам пари од bet365. Добив толку кул чувства! Благодарение на вас, открив нов начин да заработите пари! благодарам

Kunde inte ens föreställa mig att jag kan ta ut pengar från bet365. Jag fick så coola känslor! Tack vare dig upptäckte jag ett nytt sätt att tjäna pengar! tack

Прегледано: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Sweden. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!