888Starz Преглед

Обновено на: 01/12/2024
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Претставено во:

Навигација на страницата

888Starz Бонуси

Бонус за Добредојде во 888Starz

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 10
Облогот: 5x
Преглед

Депозитни Бонуси во 888Starz

Македонија
Cashable
Бесплатни Влогови: 20% до EUR 20
Минимален депозит: EUR 10
Преглед
Македонија
Cashable
2nd Deposit Bonus: 50% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 1
Облогот: 5x
Преглед
Македонија
Cashable
Tuesday Bonus: 50% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 5
Облогот: 5x
Преглед
Македонија
Cashable
Deposit Bonus: 100% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 3
Облогот: 5x
Преглед

Преглед

Минимален депозит

EUR 1

Максимално повлекување

Not Limited for EUR

Позитивности

 • Optimized for Mobile
 • Live Chat Available 24/7
 • Достапна е лотарија
 • Брзи плаќања
 • Огромен избор на игри вклучувајќи широк спектар на игри со дилери во живо
 • Повеќе опции за плаќање
 • Уникатен систем за наградување

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Estonian
 • Hebrew
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Slovak
 • Turkish
 • Belarusian
 • Croatian
 • Canadian
 • Arabic
 • Austrian German
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Malaysian
 • Albanian
 • Georgian
 • Armenian
 • Azeri
 • Mongolian
 • Uzbek
 • Kazakh
 • Macedonian

Повеќе за 888Starz

Резиме на 888Starz

888Starz е букмејкер кој работи од 2024. Се здобива со популарност поради неговите опции за спортско обложување и бонуси. 888Starz обезбедува услуги за играчи од Македонија. Betting Offers Finder подготви преглед на овој бренд за да ги цените неговите предности.

Екран-снимки од 888Starz

 • 888Starz 1
 • 888Starz 2
 • 888Starz 3

888Starz Добрите и лошите страни

Секоја обложувачка локација има свои уникатни силни и слаби страни. Во случајот со 888Starz, нашиот тим ги најде следниве разлики.

Промоции и бонуси

Достапни се бонуси на 888Starz за играчи кои сакаат максимално да ги искористат понудите на страницата. Обложувалниците имаат различни тековни промоции, вклучувајќи бесплатни облози и бонуси за добредојде. Овие понуди се предмет на промена, но секогаш постои можност да се искористи.

Спорт за обложување

Во 888Starz Македонија, ќе најдете широк спектар на спортски разновидност, од фудбал до коњски трки. Изгледот на страницата за обложување е дизајниран да ви овозможи лесен пристап до популарни настани и детали. Некои од спортовите на кои можете да се обложувате во оваа обложувалница.

Кошарка на која треба да се обложувате

Подигнете ги кошаркарските обложувања до нови височини. Допрете ја различноста од локални лиги до меѓународни игри. Со букмејкерот, можете да се обложувате на сè, од резултати од играта до најдобри стрелци.

Фудбал 888Starz разновидност

Букмејкерот нуди бескрајни можности за обложување во фудбал. Истражете широк спектар на различности, од Премиер лигата до Светското првенство. Со 888Starz Македонија можете да се обложувате на натпревари од Лигата на шампионите на УЕФА, Ла Лига, Серија А и Бундеслигата. Изберете од обложување на резултати од натпревари, перформанси на играчи или вкупни голови.

Тениска разновидност

Искуство на обложување на сите големи тениски турнири, од тревата на Вимблдон до тврдите терени на УС Опен. Со 888Starz можете да се обложувате на вашите омилени играчи, победници на натпревари или да поставувате резултати на главните ATP и WTA настани.

888Starz обложување во живо

Платформата го подобрува обложувањето во живо со тоа што дава брзи ажурирања и брзо менување на коефициентите. Ова го прави нивното обложување во живо да се издвојува, што го прави повозбудливо и подиректно од она што го нудат другите обложувалници.

Казиното како дополнителна функција

888Starz оди чекор понатаму со секција за казино. Овде играчите можат да се потопат во познати игри како што се слотови, рулет и покер. Тие го направија достапен за сите типови играчи, без разлика дали претпочитате мали облози или сте високи ролери. Пристапот до онлајн казина зависи од вашата локација.

888Starz Мобилно обложување

Ако претпочитате да не преземате апликација за обложување, букмејкерот нуди и верзија на веб-локацијата на обложувалницата оптимизирана за мобилни телефони. Оваа мобилна страница е дизајнирана за лесна употреба на паметни телефони и таблети, што гарантира дека можете брзо и ефикасно да обложувате без потреба од апликација.

Плаќања: начини на депозит

888Starz Македонија нуди низа начини на депозит како што се банкарски картички, услуги за плаќање преку Интернет и банкарски трансфери. Минимален депозит на платформата за обложување EUR 1 Платформата ги охрабрува играчите да постават лични максимални ограничувања за депозити за да управуваат со нивните трошоци.

Главните начини на депозит:MasterCard, Neteller, Visa, Skrill, Paysafe Card

Методи на повлекување

Повлекувањата обично се обработуваат со истиот метод како и депозитите.

Главните методи за повлекување:Skrill, WebMoney, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin

Безбедност и лиценцирање

888Starz е препознаен по својата посветеност на безбедно и легално онлајн обложување. Официјално е лиценциран од Curacao, обезбедувајќи фер игра и безбедност на средствата на клиентите. Ова лиценцирање потврдува дека обложувалниците ги исполнуваат високите стандарди во онлајн коцкањето.

Поддршка

Една од карактеристиките на 888Starz што се издвојуваат е нејзината посветена поддршка за корисници, секогаш подготвена да им помогне на играчите веднаш, деноноќно. Можете лесно да контактирате со тимот за поддршка преку делот за помош на веб-локацијата, 24/7 разговор во живо или преку телефон. Вашите прашања и грижи ќе бидат одговорени со одговорна помош во секое време од денот.

Сопственик

Bittech B.V.

Датум на основање

2020

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од 888Starz

(1 Прегледи)
Zambia Nana
9.5 /10

Интерфејсот на апликацијата е интуитивен. Поставувањето облози од 20 до 100 долари на турнири во голф никогаш не било полесно. Допаѓа!

The app's interface is intuitive. Placing $20-$100 bets on golf tournaments has never been easier. Like!

Прегледано: 2024-01-25

Automatically translated with Google Translate in Zambia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!