Support Ukraine against Russian invasion

1xBit Преглед

Обновено на: 03/02/2023
Рејтинг на уредниците: 6.53/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

1xBit Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Преглед

Минимален депозит

DOGE/mBT/mLTC 1

Максимално повлекување

Any amount

Позитивности

 • Massive selection of games
 • Мобилни апликации за Android/iOS
 • Создавач на Облози
 • Размена за обложување
 • Достапно кеширање
 • Брзи повлекувања
 • Трки со коњи
 • Во живо
 • Веб-страницата поддржува многу јазици

Негативности

 • Комплицирана веб-страница
 • Нема брз облог
 • Нема телефонска поддршка
 • Не сите одредби и услови се преведени на јазичната опција понудена на веб-страницата
 • Бавна Клиентска Поддршка
 • Наоткриен сопственик

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Estonian
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Turkish
 • Croatian
 • Slovenian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Malaysian
 • Albanian
 • Georgian
 • Armenian
 • Azeri
 • Traditional Chinese
 • Mongolian
 • Uzbek
 • Bosnian
 • Kazakh
 • Macedonian
 • Persian

Плаќања

Минимална исплата

mBT 5.00

Методи на депозит

Методи на Повлекување

 • Bitcoin
 • LocalBitcoins
 • Wall of Coins
 • bx.in.th
 • Luno
 • Bits of Gold
 • Mercado Bitcoin
 • Bity
 • BitoEX
 • Btcu.biz
 • LibertyX
 • Bitex
 • BTCC
 • VBTC
 • FOXBIT
 • SurBitcoin
 • CoinCorner
 • BitPanda
 • Crex24
 • Coincheck
 • CoinHako
 • Unocoin
 • Coinplug
 • Bitcoin To You
 • Bitonic
 • Canadian Bitcoins
 • Kuna
 • Bitpesa
 • Ripio
 • OKCoin
 • FYB-SG
 • FlowBTC
 • Belgacoin
 • Bitboat
 • Cancoin
 • HappyCoins
 • Bitcoin.de
 • BitCambio
 • Coinage
 • Huobi
 • SatoshiTango
 • ATMs
 • Volabit
 • QuickBT
 • Postebit
 • CambistaBitcoin
 • BitOasis
 • Zebpay
 • BuyBitcoin.ph
 • coins.co.th
 • NovaDAX
 • Chatex
 • bitcoin.co.th
 • BTCExchange
 • bitcoin.co.id
 • NairaEx
 • Yaykuy
 • MaiCoin
 • BuyaBitcoin
 • BitQuick
 • Mycelium Local Trader
 • Bitit
 • Bitcoin Vietnam
 • bit2c
 • Bitcoin Venezuela
 • Paymium
 • BitSquare
 • Coinmama

Времиња за исплата

 • cryptocurrency

  few minutes

Повеќе за 1xBit

Екран-снимки од 1xBit

 • 1xBit 1
 • 1xBit 2
 • 1xBit 3
Е-спортско обложување на 1xBit

На 1xBit можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на 1xBit

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата 1xBit. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на 1xBit.

Казиното 1xBit те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од 1xBit. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

1xBit апликација

Апликацијата за спортско обложување на 1xBit има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на 1xBit е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Датум на основање

2016

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од 1xBit

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!