Support Ukraine against Russian invasion

18Bet Преглед

Обновено на: 03/02/2023
Рејтинг на уредниците: 5.87/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
MGA MGA
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bettingoffersfinder.com

Навигација на страницата

18Bet Бонуси

Сите бонуси и промоции 2023

Македонија
Free Bet: 20% до 18 EUR
Минимален депозит: Not stated
Облогот: Not stated
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Преглед

Минимален депозит

€10

Максимално повлекување

€5 000 per week

Позитивности

 • 24/7 customer support
 • Азиски Поглед
 • Облози со карти и корнери
 • Малку ограничувања во земјата
 • Добар избор на спортски игри
 • Многу методи за плаќање
 • MGA лиценца
 • Мобилна апликација
 • Повеќе-прегледно
 • Широк спектар на фудбалски пазари

Негативности

 • Надоместоци за повлекување на средства
 • Ниска исплата на секундарни облози
 • Ниска граница за повлекување
 • Многу нерешени поплаки
 • Нема автоматска кеширање
 • Нема уредување на облог
 • Нема специјални понуди за играчи
 • Не се достапни сите начини на плаќање за сите земји
 • Бавно Прифаќање на Облог

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Јазици

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Korean
 • Thai
 • Greek
 • Hungarian
 • Turkish
 • Canadian

Повеќе за 18Bet

Екран-снимки од 18Bet

 • 18Bet 1
 • 18Bet 2
 • 18Bet 3
Е-спортско обложување на 18Bet

На 18Bet можеш да ставиш облог на популарни е-спорт натпревари. Стави облози на Dota 2, CS: GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone и многу други.

Обложување во живо на 18Bet

Обложувањето во живо претставува конкурентна предност на обложувалницата 18Bet. За време на натпреварот можеш да се обложуваш на

Играј во казиното на 18Bet.

Казиното 18Bet те кани да играш на слот машини помеѓу спортските настани. Поседувањето лиценца е предноста на интернет казината од 18Bet. Достапноста до интернет казината зависи од вашата локација. *geo-restrictions apply.

18Bet апликација

Апликацијата за спортско обложување на 18Bet има едноставен и јасен дизајн. Апликацијата ти овозможува да се обложуваш на сите спортови, да се обложуваш во реално време или да гледаш преноси во живо. Апликацијата на 18Bet е достапна за Андроид и IOS телефони.

Сопственик

Shark 77 Ltd.

Датум на основање

2011

Контакти

Прегледи

Осврти на играчи од 18Bet

(3 Прегледи)
New Zealand Timbo_de

Не им верувам премногу на онлајн обложувалниците, но 18bet е исклучок. Сите исплати се непречени, без одложувања, а поддршката за корисници е секогаш тука доколку ви треба нешто.

I don’t trust online betting sites too much, but 18bet is an exception. All payouts are smooth, no delays, and customer support is always there if you need anything.

Прегледано: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in New Zealand. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ireland PowerGrab

Би рекол дека 18bet е еден од најдобрите обложувалници. Фер понуди, добар бонус за повторно вчитување ако изгубите и тие се исплаќаат прилично брзо ако победите. Продолжете со добрата работа момци 💪

I’d say 18bet is one of the best bookies. Fair offers, good reload bonus if you lose, and they payout pretty quickly if you win. Keep up the good work lads 💪

Прегледано: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Ireland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ghana Protesian

Конечно некоја добра онлајн обложувачка страница во Гана! Одличен дизајн и добар бонус на 18bet за нови играчи. Го искористив мојот бесплатен облог без никакви проблеми - добра услуга.

Finally some good online betting site in Ghana! Great design and good bonus at 18bet for new players. I used my free bet with no problems at all - good service.

Прегледано: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Ghana. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!