Понуди за регистрација за обложување 2023

Веб-страниците за спортско обложување најчесто дават Добредојде-бонус за регистрирање или за најавување. Веб-страницата Macedonia-bettingoffersfinder.com ги содржи најдобрите бонуси за пријавување на популарните обложувалници од Македонија во 2023. Важно е да ги прочиташ условите и правилата за бонусот за да не го пропуштиш бонусот за пријавување, кој се дава само еднаш.

Македонија
Cashable
Dafabet
Лиценца: No license available
Бонус за Добредојде: 160% до 480 MYR
Минимален депозит: 30 MYR
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Лиценциран и Реномиран Букмејкер
 • Забавно, тематско искуство
Македонија
Cashable
Dafabet
Лиценца: No license available
Бонус за Добредојде: 60% до 3000 MYR
Минимален депозит: 30 MYR
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Добар опсег на техники за плаќање
Македонија
Cashable
10 Bet
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 50% до €50
Минимален депозит: €15
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Big Selection Of Casino Games
 • Mobile Friendly Design
 • Great Welcome Bonus
 • Great Mobile Gaming
Македонија
Cashable
Everygame
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 50 EUR до 50 USD
Минимален депозит: 10 USD
Облогот: 8x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Great Casino
 • Фина веб-страница
Македонија
Cashable
BetOnline
Лиценца:
Panama Panama
Повторен Бонус: 25% до $250
Минимален депозит: $50
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Mobile Casino
 • Fast Payout
 • High Withdrawal Limits
Македонија
Cashable
Betfair
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Добредојде: 100% до R$200
Минимален депозит: Not Stated
Облогот: 3x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Big Selection Of Casino Games
 • Uk Gambling License
 • High Withdrawal Limits
Македонија
Cashable
BetUS
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до 2500 USD
Минимален депозит: 100 USD
Облогот: 15x, 30x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Good welcome bonus
 • Се прифаќаат криптовалути
 • Добри шанси за вредност
Македонија
Cashable
BetUS
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 125% до 3125 USD
Минимален депозит: 100 USD
Облогот: 10x, 30x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Прилагодено за мобилни телефони
 • Разговор во живо
Македонија
Cashable
Betfinal
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до 100$
Минимален депозит: 20$
Облогот: 6x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Good welcome bonus
 • Good selection of games
 • Sports betting and casino in one
 • Live Chat Available
Македонија
Cashable
Bovada
Лиценца: No license available
Бонус за Добредојде: 75% до $750
Минимален депозит: Not Stated
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
 • Sports Betting
 • Great Welcome Bonus
Македонија
Weltbet
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 125% до 1250 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

Македонија
Cashable
BK8
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до 100 USD
Минимален депозит: 50 USD
Облогот: 12x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Great Welcome Bonus
 • Good selection of games
 • Several languages, currencies and payment methods
 • Sports betting and casino in one
Македонија
Cashable
Instabet
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до $1000
Минимален депозит: $50
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Low wagering requirements
 • Help available 24/7, even via phone!
 • Good Bonuses
Македонија
Cashable
BetNow
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до 300 USD
Минимален депозит: 20 USD
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
 • Лесен пристап до контакт за помош
Македонија
BetNow
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 25% до 500 USD
Минимален депозит: 50 USD
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Опсег на опции за плаќање
 • Брзи и сигурни методи на плаќање
Македонија
Cashable
BetUS
Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 20% до 500 USD
Минимален депозит: 100 USD
Облогот: 6x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Huge game library
 • Шема за лојалност
Македонија
Cashable
XBet
Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% до $500
Минимален депозит: $45
Облогот: 7x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Great Selection Of Games
 • Very Easy To Navigate
 • Mobile Compatible
Македонија
Cashable
XBet
Лиценца:
Curacao Curacao
Повторен Бонус: 25% до $250
Минимален депозит: $100
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Great Selection Of Games
 • Easily Navigable Website
 • Mobile Compatible
Македонија
Betrophy
Лиценца:
Curacao Curacao
Повторен Бонус: 50% до 50 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Облогот: 3x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Одлична селекција на игри
 • Веб-страница која е удобна за корисниците
Македонија
Cashable
Instabet
Лиценца:
Curacao Curacao
Повторен Бонус: 25% до $500
Минимален депозит: $50
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Low wagering requirements
 • Lots of Promotions
 • Good Bonuses
Македонија
Cashable
Weltbet
Лиценца:
Curacao Curacao
Повторен Бонус: 20% до 300 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

Македонија
Cashable
BK8
Лиценца:
Curacao Curacao
Повторен Бонус: 10% до 50 USD
Минимален депозит: 500 USD
Облогот: 8x
Преглед
Бонус Код

Карактеристики

 • Huge worldwide brand with many gambling venues
 • Good selection of games
 • Excellent mobile casino (Android, iPhone/iPad)