Support Ukraine against Russian invasion

100% Deposit Bonus во CampoBet

CampoBet
CampoBet Најново Ажурирање: 06.09.2021 Купонот истекува: Без рок на истекување

Дали бонусот функционираше за вас?

Help us to improve our service!

 • Casino didn't work for me
 • Bonus didn't work for me
 • Bonus doesn't exist anymore
 • Bonus code was invalid
€100/$100/zł500

Максимален Бонус

€20/$20/zł80

Минимален депозит

5x-6x

Облогот

Not Required

Бонус Код

Позитивности

 • Various Software Providers
 • Live Chat Available 24/7
 • Several languages, currencies and payment methods
Услови за бонус

The Bonus is 100% of a player’s first deposit up to 100 EUR / 150 CAD / 35,000 HUF / 500 PLN / 200 NZD / 8,000 INR / 100 USD / 700 BRL. The maximum Bonus amount for players from Finland, Germany, Norway is 200 EUR / 2,100 NOK. The maximum Bonus amount for players from Russia, Kazakhstan, Uzbekistan, Kyrgyzstan, Tajikistan, Georgia and Azerbaijan is 3,000 RUB. Customers from Germany, Norway, Finland must roll over their qualifying deposit and bonus amount over five (5) times and customers from other countries must roll over their qualifying deposit and bonus amount over six (6) times on: (1) settled single sports bets with odds of at least 2.0; or (2) settled multi-bets with odds of at least 1.5 per selection before customers can withdraw the amount of their bonus and any corresponding winnings.

845 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во November

56 времиња за бонус сума

Облогот

Како да учествуваш
• Пријави се на CampoBet
• Користи го одбраниот метод на плаќање за да го направиш твојот прв депозит (€20/$20/zł80 или повеќе),
• Побарај добредојде-бонус 100.00 до €100/$100/zł500.

Сите бонуси и промоции 2022

Македонија
Cashable
CampoBet
Рејтинг на уредниците: 6.42/10
Кориснички прегледи
Лиценца: No license available
Deposit Bonus: 100% до €100/$100/zł500
Минимален депозит: €20/$20/zł80
Облогот: 5x-6x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Various Software Providers
 • Live Chat Available 24/7
 • Several languages, currencies and payment methods
Македонија
Cashable
CampoBet
Рејтинг на уредниците: 6.42/10
Кориснички прегледи
Лиценца: No license available
Weekly Reload Bonus: 50% до €500/$500/zł2000
Минимален депозит: €20/$20/zł80
Облогот: 8x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Very Easy To Navigate
 • Various Software Providers
 • Several languages, currencies and payment methods