Support Ukraine against Russian invasion

100% Deposit Bonus во 1xBet

1xBet
1xBet Најново Ажурирање: 27.08.2021 Купонот истекува: Без рок на истекување

Дали бонусот функционираше за вас?

Help us to improve our service!

  • Casino didn't work for me
  • Bonus didn't work for me
  • Bonus doesn't exist anymore
  • Bonus code was invalid
R$ 1200

Максимален Бонус

R$ 4

Минимален депозит

5x

Облогот

Not Required

Бонус Код

Позитивности

  • Over 10 Different Languages
  • Several languages, currencies and payment methods
  • Fast Withdrawal Times
Услови за бонус

Register with 1xBet and receive a 100% bonus to the maximum amount of 1200 BRL (or equivalent in another currency) on the first deposit! Each accumulator bet must contain 3 or more events. At least 3 of the events included in an accumulator must have odds of 1.40 or higher.

712 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во November

5 времиња за бонус сума

Облогот

Како да учествуваш
• Пријави се на 1xBet
• Користи го одбраниот метод на плаќање за да го направиш твојот прв депозит (R$ 4 или повеќе),
• Побарај добредојде-бонус 100.00 до R$ 1200.

Сите бонуси и промоции 2022

Македонија
Cashable
1xBet
Рејтинг на уредниците: 6.84/10
Кориснички прегледи
Лиценца: No license available
Deposit Bonus: 100% до R$ 1200
Минимален депозит: R$ 4
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

  • Over 10 Different Languages
  • Several languages, currencies and payment methods
  • Fast Withdrawal Times