100% Бонус за Добредојде во Playzilla

Playzilla
Playzilla Најново Ажурирање: 24.01.2024
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде Deposit Bonus For New Players First deposit bonus Low wagering bonuses
Услови за бонус

This offer is only available to new customers, who have registered and made their first real-money deposit at PlayZilla. The maximum 100% bonus amount for the 1st deposit is 50 USD.

The maximum 50% bonus amount for the 2nd and 3rd deposits is 50 USD. The minimum deposit to receive a 1st, 2nd or 3rd deposit bonus is 10 USD.

In order to qualify for the bonus, the player must play through the full amount of the first deposit at least once with odds no less than 1,8.

All bets must be settled. Deposits via Skrill or Neteller shall not be considered qualifying deposits for this promotion.

EUR 100

Максимален Бонус

EUR 10

Минимален депозит

3x

Облогот

Позитивности

 • Great Selection Of Games
 • Site is mobile-friendly
 • Excellent welcome offers
 • Plenty of available payment methods
 • Live chat
429 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Април

3 времиња за бонус сума

Облогот

Како да учествуваш
• Пријави се на Playzilla
• Користи го одбраниот метод на плаќање за да го направиш твојот прв депозит (EUR 10 или повеќе),
• Побарај добредојде-бонус 100.00 до EUR 100.

Осврти на играчи од 100% Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Сајтови за обложување

Дали бонусот функционираше за вас?

Playzilla Бонуси

Македонија
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 10
Облогот: 3x
Преглед

Карактеристики

 • Great Selection Of Games
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Одлични понуди за добредојде
 • Премногу достапни методи на плаќање
 • Разговор во живо
Македонија
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Weekly Reload Bonus: 50% до EUR 500
Минимален депозит: EUR 20
Облогот: 8x
Преглед

Карактеристики

 • Huge Selection Of Games
 • Big Welcome Bonus
 • Добар избор на бонуси
 • Добра навигација
Македонија
Cashable
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Готовински Бонус: 10% до 500 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Преглед

Карактеристики

 • Good welcome bonus
 • 24/7 помош и корисничка поддршка
 • Едноставен интерфејс
 • Фантастично корисничко искуство

Го го ја копиравме овој промотивен код во вашиот клипборд

Сега можете да отидете на страницата за обложување и да ја користите. Забавувајте се!

Затвори