100% Бонус за Добредојде во Playzilla

Playzilla
Playzilla Најново Ажурирање: 30.10.2023
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Услови за бонус This offer is only available to new customers, who have registered and made their first real-money deposit at PlayZilla. The maximum 100% bonus amount for the 1st deposit is 50 USD. The maximum 50% bonus amount for the 2nd and 3rd deposits is 50 USD. The minimum deposit to receive a 1st, 2nd or 3rd deposit bonus is 10 USD. In order to qualify for the bonus, the player must play through the full amount of the first deposit at least once with odds no less than 1,8. All bets must be settled. Deposits via Skrill or Neteller shall not be considered qualifying deposits for this promotion.
100 USD

Максимален Бонус

10 USD

Минимален депозит

1x

Облогот

Позитивности

  • Site is mobile-friendly
  • Live chat
927 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во November

1 времиња за бонус сума

Облогот

Како да учествуваш
• Пријави се на Playzilla
• Користи го одбраниот метод на плаќање за да го направиш твојот прв депозит (10 USD или повеќе),
• Побарај добредојде-бонус 100.00 до 100 USD.

Осврти на играчи од 100% Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Сајтови за обложување

Дали бонусот функционираше за вас?

Playzilla Бонуси

Македонија
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до 100 USD
Минимален депозит: 10 USD
Облогот: 1x
Преглед

Карактеристики

  • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
  • Разговор во живо
Македонија
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Weekly Reload Bonus: 50% до 500 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Облогот: 1x
Преглед

Карактеристики

  • Huge Selection Of Games
  • Big Welcome Bonus
  • Добра навигација
Македонија
Cashable
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Готовински Бонус: 10% до 500 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Преглед

Карактеристики

  • Good welcome bonus
  • Едноставен интерфејс
  • Фантастично корисничко искуство