100% Бонус за Добредојде во BetHard

BetHard
BetHard Најново Ажурирање: 18.01.2024
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде For New Players First deposit bonus Low wagering bonuses
Услови за бонус
 1. Payments made using Paysafecard will not meet the criteria for participation in this promotional campaign.
 2. Wagering requirements can only be fulfilled through bets placed in the sportsbook.
 3. The wagering requirement considers solely the initial settled bet on any game or market, whether pre-match or in-play. A replication of the first bet will not contribute to the wagering.
EUR 50

Максимален Бонус

EUR 20

Минимален депозит

10x

Облогот

Позитивности

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Great live casino
 • Great Slots Selection
 • Simple Site Design
 • Huge selection of game providers
742 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Април

10 времиња за бонус сума

Облогот

Како да учествуваш
• Пријави се на BetHard
• Користи го одбраниот метод на плаќање за да го направиш твојот прв депозит (EUR 20 или повеќе),
• Побарај добредојде-бонус 100.00 до EUR 50.

Осврти на играчи од 100% Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Сајтови за обложување

Дали бонусот функционираше за вас?

BetHard Бонуси

Македонија
Cashable
BetHard
Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 50
Минимален депозит: EUR 20
Облогот: 10x
Преглед

Карактеристики

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Great live casino
 • Great Slots Selection
 • Едноставен дизајн на веб-страницата
 • Огромна селекција на провајери на игри

Го го ја копиравме овој промотивен код во вашиот клипборд

Сега можете да отидете на страницата за обложување и да ја користите. Забавувајте се!

Затвори