10% Готовински Бонус во Playzilla

Playzilla
Playzilla Најново Ажурирање: 24.01.2024
Видови на Бонуси: Готовински Бонус Weekly Cashback Bonus For Existing Players
Услови за бонус

This promotion is valid from 01.01.2022 and can be terminated at any time at the administration’s discretion. The bonus amount is equal to 10% of the total amount of the player's losses in the Sports section during the qualifying period.

The total amount of losses is defined as the total amount of bets minus the total amount of winnings, minus any bonuses' amount credited and withdrawals made during the qualifying period, and minus the current balance at the time of the cashback request.

The minimum Cashback Bonus is 20 EUR / 6,000 HUF / 200 NOK / 90 PLN / 1,600 INR / 40 NZD / 30 CAD / 20 USD / 150 BRL / 2,600 JPY / 30 AUD / 17,000 CLP / 100 PEN / 22 CHF / 30 SGD/ 92,000 COP / 320 ZAR.

The maximum cashback bonus is 500 EUR / 150,000 HUF / 5,000 NOK / 2,250 PLN / 30,000 INR / 1,000 NZD / 750 CAD / 500 USD / 3,500 BRL / 65,000 JPY / 750 AUD / 425,000 CLP / 2,500 PEN / 550 CHF / 750 SGD 2,300,000 COP / 8,000 ZAR.

Cashback Bonus is available to the player only once a week.

500 EUR

Максимален Бонус

20 EUR

Минимален депозит

Позитивности

 • Good welcome bonus
 • 24/7 help and customer support
 • Simple interface
 • Fantastic user experience
962 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Април

Како да учествуваш
• Пријави се на Playzilla
• Користи го одбраниот метод на плаќање за да го направиш твојот прв депозит (20 EUR или повеќе),
• Побарај добредојде-бонус 10.00 до 500 EUR.

Осврти на играчи од 10% Готовински Бонус

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Сајтови за обложување

Дали бонусот функционираше за вас?

Playzilla Бонуси

Македонија
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100
Минимален депозит: EUR 10
Облогот: 3x
Преглед

Карактеристики

 • Great Selection Of Games
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Одлични понуди за добредојде
 • Премногу достапни методи на плаќање
 • Разговор во живо
Македонија
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Weekly Reload Bonus: 50% до EUR 500
Минимален депозит: EUR 20
Облогот: 8x
Преглед

Карактеристики

 • Huge Selection Of Games
 • Big Welcome Bonus
 • Добар избор на бонуси
 • Добра навигација
Македонија
Cashable
Playzilla
Лиценца:
Curacao Curacao
Готовински Бонус: 10% до 500 EUR
Минимален депозит: 20 EUR
Преглед

Карактеристики

 • Good welcome bonus
 • 24/7 помош и корисничка поддршка
 • Едноставен интерфејс
 • Фантастично корисничко искуство

Го го ја копиравме овој промотивен код во вашиот клипборд

Сега можете да отидете на страницата за обложување и да ја користите. Забавувајте се!

Затвори